Neler Yeni

Sapphire Pulse sapphire nitro+Fark var mı

Emre Baş

80+ Gold
elbette var nitro alın kesilikle soğutma ve az da perforamnsı daha iyi nitronun

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Furkan çelik
Elbette edecektir. Ama bütçeyi arttırmak istemezseniz bir şey olmaz. Anlı şanlı bir fark bulunmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Muhammed Eren Bulut
fabrika çıkışlı hız artılmış model olduğu için daha performanslıdır

Berkc1k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Berk Atıfı
Nitro+, Pulse'dan daha performanslı bir karttır o yüzden Nitro+ almanızı öneririm.

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
nitro+ sapphire nin hatta amd nin en iyi modeli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet KOÇ
pulse saaphire in uygun fiyatlı kartlarına verdiği isimdir orta kalitede olup uygun fiyatlı kartlardır, nitro+ ise en üst düzey kalitedeki karttır. ben asus rog strix almanı tavsiye ederim bence soğutma ve oc konusunda daha iyi ama alıcağım kartın modeline göre değişir

isimsizüye

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pulse saaphire in uygun fiyatlı kartlarına verdiği isimdir orta kalitede olup uygun fiyatlı kartlardır, nitro+ ise en üst düzey kalitedeki karttır. ben asus rog strix almanı tavsiye ederim bence soğutma ve oc konusunda daha iyi ama alıcağım kartın modeline göre değişir
asusa sıcak bakmıyorum sorun yaşadım strix modelde garantide :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gazi
Çok fazla maddi imkanınız yoksa pulse alabilirsiniz aralarındaki maximum fps kaybı 3 4 olacaktır. Kasanızın da hava silkülasyonu çok kötü durumda değilse ısınma sorunu da yaşamazsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gazi
Çok fazla maddi imkanınız yoksa pulse alabilirsiniz aralarındaki maximum fps kaybı 3 4 olacaktır. Kasanızın da hava silkülasyonu çok kötü durumda değilse ısınma sorunu da yaşamazsınız
Bir de işlemciniz 3600x ise dikkat etmenizi öneririm sanırım bu işlemci ile biraz sıkıntısı var rx5700xt nin

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
umut şahin
size tavsiyem aralarında çok büyük bir performans farkı yok sadece ufak olarak 200 ila 400 mhz hız aşırtılmış modelidir bütçeniz yok ise pulse almanızı öneririm.

Top Bottom