Arama sonuçları: *

• Users: K3R1M
  • Order by date
  1. K3R1M

🔥İndirim Thermal Grizzly 2gr Kryonaut Extreme Yüksek Kaliteli Termal Macun 455TL

o zaman ben laptop için mx-6 çekiyorum.
  2. K3R1M

🔥İndirim Thermal Grizzly 2gr Kryonaut Extreme Yüksek Kaliteli Termal Macun 455TL

Fiyat az olsa da alıp çöpe atmak istemiyorum. Daha önce 4gr mx-4 aldım 5 ya da 6 kere kullandım hala da var, ve artık kurumuş. 8gr çoooook fazla. 1717609625 En az 6 ay gidecek bir şey lazım.
  3. K3R1M

Teşekkürler. mx-6 alıp deneyeceğim. Güvenilir ürün linki var mı? 4gr 2-3 defa yeter galiba.
  4. K3R1M

Laptop için alacağım. Biraz eski cihaz 90 dereceleri görüyor.
  5. K3R1M

Bende alacağım ama karar veremedim. Hangisini önerirsiniz?
  6. K3R1M

Yardım M2 SSD yuvasını ve SSD'nin kendisini temizlettirmek bir sorun yaratır mı?

Parçalara dikkatli davrandığı sürece sorun yaşamazsınız. Tekrar takıp direkt kullanabilirsiniz.
  7. K3R1M

Office 2021 Pro Plus Retail Dijital Lisans Key Alınır mı?

KMS sunucularıyla sürekli bağlantılı olduğundan önermiyorlardı bu yöntemleri.
  8. K3R1M

Üniversite staj maaşı nasıl hesaplanır?

Olabilir aslında.
  9. K3R1M

şirketler göstermelik maaş veriyor. Muhtemelen sadece devletin ödediği kısım o da.
  10. K3R1M

Hangi sürüm için? Video var mı?
  11. K3R1M

Gün bazında nasıl hesaplanıyor bilmiyorum. Bende bu yaz yapacağım ve 1 ay içerisinde 20 gün stajım var, galiba bu 20 günü kapsıyor verecekleri ücret.
  12. K3R1M

Benim üniversitemin verdiği ve staj yaptığım şirketle imzaladığım sözleşmede miktarın minimum olabileceği şartlar yazıyor. Sizde de vardır belki.
  13. K3R1M

Sağlamlisans'ta bu ürünü buldum. Office ihtiyacım var ve bu ürün aylık veya yıllık değil süresiz olarak görünüyor. Alan, kullanan var mı? Başka ne tavsiye edersiniz?
  14. K3R1M

cp2077 ile kafayı bozdum iyi değilim

Ben de oynuyorum da pek çekmedi içine. Mod var mı oynayış keyfini arttıran?
  15. K3R1M

EŞİMİ NASIL GAMER YAPARIM?

Unpacking, Sims ve Stardew Valley gibi sakin ve zahmetsiz oyunlarla başlayabilirsiniz. Sims' te kendi karakterini, evini vs yapmak hoşuna gider belki. Stardew' de de birlikte vakit geçirirsiniz. Cs yi Valoyu kanser olmadan oynamak imkansız, birini oyuna başlatacak olsam son tercihim olurdu.
  16. K3R1M

Sons Of The Forest Virginia Öldü Oyunun Sonunu Etkiler Mi

Etkiliyor ama aman aman bi etki değil. Oyun dosyalarından tekrar diriltilebiliyor.
  17. K3R1M

Google play games pc açılmıyor

Bunun desteğinin kesileceği söyleniyordu, belki de kapanmıştır.
  18. K3R1M

Cyberpunk 2077 Process Monitor raporu

Oyun ortasında direkt kapanıyor oyun. Process Monitor ile bir şeyler yakalamaya çalıştım, umarım olmuştur. Oyun başlamadan önce açtım ve save dosyasını açarken hata verdi, o yüzden dosya boyutu biraz büyük. https://www.mediafire.com/file/r3l4vf5t3x76u58/Logfile.zip/file Ara sıra kapandıktan...
  19. K3R1M

❌İndirim Bitti! Lenovo LOQ RTX 3050 6GB 24 BİN TL

Bütün firmalar ürünün orijinal parçalarına zarar vermediğiniz sürece ram ve ssd yükseltmesine izin veriyor diye biliyorum. İstisna bir firma yoksa tabi.
  20. K3R1M

2.DİSKİ SİLMEDEN FORMAT ATMA

Bi çözümünü alırım 😉
Top Bottom