Arama sonuçları: *

• Users: z0ka
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Z

Çözüldü✓ 2500 TL MONİTÖR TAVSİYESİ

Selam dostlar, 2.el monitör alıcam belirteceğim monitörler ölü piksel çizik vb gibi şeyleri yoktur sadece hangisi daha iyidir almışken iyisini alayım diyorum fiyatları aşağı yukarı aynı 1- MSI Optix MAG241CR 144 HZ 2100 TL 2- AOC C24G1 144 HZ 2600 TL 3- Samsung Odyseyy G3 144 HZ 2500 TL...
  2. Z

YouTube Fikir Önerisi

Selam dostlar, YouTube üzerinden hakta YouTube videolarını tiktokta bile paylaşmayı düşündüğüm bir fikir var. Komik videolar, komik siyaset ve komik futbol videoları yapıp paylaşmak istiyorum. Hem para kazanmak hem de uğraşacağım bir şey olsun istiyorum. Bunun telif gibi bir durumu olur mu...
  3. Z

Windows 11 sorunları

Geçenlerde windows 11 kurdum, gerçekten arabirim harikaydı ancak bir kaç bug mı diyim hatayı mı diyim beraberinde getirdi. - PUBG'de normalde monitorum 75hz sabitleyip akıcı bir şekilde oynardım, fps aynı ama akıcı görüntü yok sanki kasıyormuş gibi. - Oyun sesleri çok tizli geliyo hiç bi ayar...
  4. Z

Hz düştü yükseltemiyorum

monitorum 75 hz normalde hep böyle çalışırdı ne olduysa hiç bir şey yapmadım kendi kendine 60hz oldu ve yükseltemiyorum da 75 ayarı çıkmıyor. PUBG oynarken vsync açtığım anda 60 sabitleyince farkettim, bunun çözümü nedir ? Ekran kartı rx590
  5. Z

Yardım Google yavaş çalışıyor?

Selam dostlar, anlamadığım bir şekilde google çok yavaş çalışmaya başladı. Arama çubuğuna yazıyorum 4-5 saniye beyaz ekran kalıyor sonra çıkıyor sonuçlar. Operada denedim Chrome'da. Telefonda sıkıntı yok tak diye buluyor, böyle bir şey yoktu bir anda oldu. Ryzen 5 2600 3500/3100 M2 16 GB DDR4...
  6. Z

Yardım GAMEPOWER MİHAWK SES SORUNU

Selam dostlar, bugün incehesap'tan gamepower mihawk kulaklığı aldım. Titreşimi fln çok hoş ancak arkada sürekli bir ses var dip sesi galiba çok rahatsız ediyor. Çözümü varmı acaba yoksa iade edicem.
  7. Z

300 TL Kulaklık Önerisi

Selam dostlar, şuan da aktif olarak Janes Donkey 711 kulaklığını kullanıyorum. Kulaklığımın sesinden basınden memnunum ancak, etrafında bulunan yeşil yanan ışık çok fazla olduğu için ve kapanmadığı için, kafayı tam kavrayamadığı için, ve kafada çok kaba durduğu için değiştirmek istiyorum...
  8. Z

Soğutucuyu takamıyorum

Selam dostlar, bir tane kule tipi soğutucu aldım montajını yaparken bir şey farkettim fotodaki 4 tane vida boşluğunun vidaları yok ne yapcam ben buna ?
  9. Z

Ryzen 5 2600 frekans sabitleme

Selam dostlar, işlemci hızı yükte olmasa bile 3.7- 3.9 ghz'de çalışıyor. Ben hep stock hali olan 3.4 ghz'de kullanmak istiyorum nasıl yapablirim ? Anakart: Gigabyte B450M-H İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 3.4 Ghz NOT: Bios'ta 3.4 sabitlendi güç seçeneklerinde nihai performans modu açık.
  10. Z

Hangi fareyi tercih etmeliyim ?

Selam dostlar, sizlere 3 tane oyuncu faresi göstericem bana sadece bu 3'ünden hangisini tercih etmeliyim onu söyleyin rica ediyorum başka mouse fikirlerine açık değilim. 1- https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08R7RVB1P/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3FC38G1MNA0OV&psc=1 Amazon'dan alırsam bugün...
  11. Z

Öneri 500tl kasa önerisi ?

Selam dostlar, kasa arayışındayım görüntü benim için ön planda amazonda msi 100r kasası var 460 küsur şuanda bunu düşünüyorum başka bir kasa öneriniz varmıdır ?
  12. Z

Oyundayken pc kapanıyor

Selam dostlar, bir sorunum var bir türlü çözemedim. Oyun açıyorum oyuna giriyor 3 dk sonra donuyo ve pc ben kapatana kadar kullanılmıyor. PUBG GTA5 de oluyor başka oyun yok zaten. Aida64 sen işlemciyi Rami ekran kartını disklerin hepsini stress testi yaptım 1 saat boyunca hiç bir şey olmadı...
  13. Z

2.el ekran kartı alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Merhaba dostlar, sahibinden'den galax gtx 1060 6 gb EX OC ekran kartı almayı düşünüyorum. Satıcıyla buluşcağım zaman test yapma imkanı var dedi tam olarak nelere dikkat etmem gerekiyor veya hangi testleri uygulamaları indirmeliyim yardımcı olur musunuz ?
  14. Z

Xbox fare dışarı çıkıyor

Xbox game pass aldım sea of thieves oynıyım dedim oynarken fare dışarı çıkıyor yukarı kaldırıyorum fare imleci çıkıyor ve oyun donuyor. xbox game barı kapatmayı game dvr kapatmayı hepsini denedim olmadı tam ekran yaptım olmadı çözüm nedir
  15. Z

🔥İndirim Hangisini almalıyım?

2 tane işlemci var aklımda 2 si arasında kararsız kaldım sizce 40 TL farkla 2600 mu alınmalı yoksa 1600 AF mi? En ucuz güvenilir satıcıdan R5 1600 af : https://www.sinerji.gen.tr/amd-ryzen-5-1600-320-ghz-6-cekirdek-16mb-am4-islemci-p-11064 En ucuz güvenilir satıcıdan R5 2600 ...
  16. Z

En ucuz R5 1600 AF

Arkadaşlar Ryzen 5 1600 AF 12nm modelini nerden bulilirim en ucuza ve garantili bir şekilde. Benim baktığım sinerji, hepsiburada, teknobiyotik, inventus, incehesap. İtopya ya baktım ancak 14nm oradaki ve sinerji AF modeli olanı satıyor ve en ucuzu Sizce nerden almalıyım?
  17. Z

Hangi tarayıcı daha hızlı ?

Herkese selam DA Forum üyeleri, Bu konumuz da hangi tarayıcı daha hızlı ? hangi tarayıcı sizin için daha iyi bunu ele alıcaz, dilerseniz konuya geçelim :) Ele aldığımız tarayıcılar ; Opera, Opera GX Tarayıcı, Google Chrome, Microsoft Edge Sık kullanılan tarayıcıları seçmeye çalıştım eklememi...
  18. Z

Modding Yayın Açmak İstiyen Arkadaşlar İçin

Herkese selamlar forum üyeleri. Bu konu'da günümüz de internet servis sağlayıcıların upload hız yükseltmesi sonucunda yayın açmak istiyen arkadaşlar elbette yayın açmak istiyeceklerdir. Onlar için küçük bir test yaptım hangi yayın programını kullanmaları gerekir hangi ayarları yapmalılar, ne...
  19. Z

League of Legends kalite sorunu

Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış açtıysam, lütfen doğru yere taşınsın. League of legends oynuyorum ve 1360x768 çözünürlükte monitörüm var lol client gayet anlaşılır kalitede ancak lol tm client yani oyun içi çözünürlüğü 1360x768 ve tam ekran olmasına rağmen 600p 500p gibi...
Top Bottom