Neler Yeni

Soğutucuyu takamıyorum

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
Selam dostlar, bir tane kule tipi soğutucu aldım montajını yaparken bir şey farkettim fotodaki 4 tane vida boşluğunun vidaları yok ne yapcam ben buna ?

Ekler

• IMG_20210328_234201.jpg
    IMG_20210328_234201.jpg
    1.8 MB · Hit: 51

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
Selam dostlar, bir tane kule tipi soğutucu aldım montajını yaparken bir şey farkettim fotodaki 4 tane vida boşluğunun vidaları yok ne yapcam ben buna ?
Anakartınız ve işlemcinizle uyumlu mu soğutucunuz? sitesinden veya soğutucunun kutusundan kontrol edin

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartınız ve işlemcinizle uyumlu mu soğutucunuz? sitesinden veya soğutucunun kutusundan kontrol edin
Uyumlu onda sıkıntı yok 4 tane vida girişi var bende vida yok

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
İşlemcinin alt ve üstündeki siyah plastik parçalarla alakası olması lazım. Onlara vida takılabiliyor mu? Onları sökmeniz de gerekebilir ama bence araştırın yanlış bilgi vermek istemem.
Uyumlu onda sıkıntı yok 4 tane vida girişi var bende vida yok

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
İşlemcinin alt ve üstündeki siyah plastik parçalarla alakası olması lazım. Onlara vida takılabiliyor mu? Onları sökmeniz de gerekebilir ama bence araştırın yanlış bilgi vermek istemem.
Onlar yoktu zaten bu soğutucu da takmak gerekiyor onu bunlara uygun vida çıkmadı

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Kule tipi soğutucuda eğer ki işlemcinin 2 tarafında sağında solunda bulunan yere geçmeli değil ise onları söküp takacaksın.

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
Onlar yoktu zaten bu soğutucu da takmak gerekiyor onu bunlara uygun vida çıkmadı
Anakartınızın kutusunda belki olabilir gereken vidalar. yoksa soğutucuyu iade etmenizi öneririm. Eksikli ürün yollanmış olabilir.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Anakartın üstündeki amd tipi soketleri çıkart.

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
Kule tipi soğutucuda eğer ki işlemcinin 2 tarafında sağında solunda bulunan yere geçmeli değil ise onları söküp takacaksın.
Hocam fotoğrafında koyduğum 2 tane siyah aparatı bağliyacam bağlamayı biliyorum vida yok işlemci kutusundan anakart kutusundan çıkmadı

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hocam fotoğrafında koyduğum 2 tane siyah aparatı bağliyacam bağlamayı biliyorum vida yok işlemci kutusundan anakart kutusundan çıkmadı
Normalde fazlasıyla çıkması gerekiyor. Ben de poşetler içinde fazlasıyla mevcut idi vida. Ürün kutusu içeriğine bakmak lazım o kadar ayrıntı hakkında emin olarak bir bilgi veremeyeceğim.

z0ka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Rıdvan
Normalde fazlasıyla çıkması gerekiyor. Ben de poşetler içinde fazlasıyla mevcut idi vida. Ürün kutusu içeriğine bakmak lazım o kadar ayrıntı hakkında emin olarak bir bilgi veremeyeceğim.
İade edicem mecbur vida bulamam

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
İade edicem mecbur vida bulamam
İçinden vida klips herhangi bir döngü çıkmadıysa iade edin veya temin edebilirseniz olur ama içiniz rahat etsin diye iade etmek mantıklı olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,986
Üyeler
141,379
Son üye
emir.ergor
Top Bottom