Arama sonuçları: *

1. H

Monitör Kırıldı Servis kabul etmedi THH'ye başvursam bir şey çıkar mı ?

Arkadaşlar 1 hafta önce monitörü silmek için çıkardım sildim ve yatağımın üstüne koydum kapılar açık kalıp rüzgar yapınca monitör yatağın üstünde kendi ekranın üstüne doğru düştü ve iç ekranı kırıldı hemen servise gönderdim fakat monitörden daha pahalı bir servis ücreti çıkardılar .Sorum şu...
  2. H

Msı monitör panel bozuldu Ne yapmam gerekiyor

Herkese merhabalar arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce msı mpg27cq2 isiöli monitörü aldım geldiğinde 144 hz aldığım monitore 144 hze alınca sapuıtıyordu bazen 144 hz çalıştıramıyordum Ama çok profosyonel bir oyuncu olmadığım için 120 hz de bugune kadar kulladım fakat bugun monitorun pivot özelliğni...
  3. H

Tarkov satan varsa ulaşssın

Arkadaşlar tarkov oynamak istiyorum fakat malesef kur fiyatları yüzünden standart paketi bile 600 TL oyunu oynayıp sıkılıp satmak isteyen varsa alabilirim .
  4. H

Laptop ekranı lambasını değiştirme

Arkadaşlar elimde bir laptop ekranı alt tarafı kararıyor. Lambasını değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı
  5. H

ASUS TUF ISINIR MI ?

Ben Asus Tuf rtx 2060 ekran kartını almayı düşünüyorum fazla ısındığına dair söylemler duydum doğru mudur? Fazla ısınmak derken kaç derecelerden bahsediyoruz burada?
  6. H

Abdullah Abi'den Yeni Sistem İçin Küçük istek

Ben donanım arşivinin 850 dolarlık sistemini alıcam. Fakat rtx 2060 ekran kartını almak istiyorum sadece asus var. Oda çok pahalı ekran kartı seçeneklerine Msı eklenmesini rica ediyorum ne yapmalıyım ?
  7. H

450TL civarı mekanik klavye önerisi ?

Ortalama 450 ila 500 TL civarı mekanik klavye almak istiyorum.Ne almamı önerirsiniz.
Top Bottom