Arama sonuçları: *

1. Z

45K bütçe için Ekran Kartı - İşlemci önerisi

Bütçem 45K sadece ekran kartı ve işlemci için render ve çekirdek performansını da gözeterek öneriler yaparsanız sevinirim. İşlemci olarak kesinlikle Intel, Ekran kartı olarak da NVIDIA tercih edeceğim, lütfen AMD ürünlerinden önermeyiniz. Şimdiden teşekkür ederim
  2. Z

45K bütçe için Ekran Kartı - İşlemci önerisi

Bütçem 45K sadece ekran kartı ve işlemci için render ve çekirdek performansını da gözeterek öneriler yaparsanız sevinirim. İşlemci olarak kesinlikle Intel, Ekran kartı olarak da NVIDIA tercih edeceğim, lütfen AMD ürünlerinden önermeyiniz. Şimdiden teşekkür ederim
  3. Z

Öneri Hepsiburadadan 250 TL ile ne alabilirim?

Vay Bee, Ben Toplamda 250 TL'ye Yapmıştım, Ama Motor Kaliteliydi(EMAX)
  4. Z

Öneri Hepsiburadadan 250 TL ile ne alabilirim?

Bro Eğer Teknoloji ile Uğraşıyorsan 4 Adet 150 TL'lik Drone Motorları ve Farklı Türlü Devreler* Alırsan Kendine Başlangıç Seviyesinde Bir Done Yapabilirsin. Sonra İstersen Geliştirip 100 km/h Hızda, veya 200km/h'lik Motorlar ile geliştirebilirsin. * = Accelelrometer(60 TL) Arduino Uno(100TL)...
  5. Z

Bilgisayar Toplamayı Düşünüyorum

Herkese selamlar arkadaşlar, size küçük bir şey danışmak istiyorum. Yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum, bir masaüstü kullanıcısıyım, bütçem 40000 TL. Beklentilerim oyun oynarken kasma olmasın, 3D uygulamaları açsın, Unreal Engine, AutoCAD, 3Ds MAX gibi uygulamalarda kasmasın ve beni uzun...
  6. Z

Bilgisayarımda/Telefonumda Hala Virüs Var Mıdır?

Yani ilk bahsettiğim olaydan sonraki formatımda God of War Crack indirmiştim(Torrent). Sonrakinde Superhot diye bir oyun vardı onun Crack'ini indirmiştim. 1657928854 + Olarak PS Crack de indirmiştim 1657928921 Bir de bir sorum var. Siteye girmekle virüs bulaşır mı? Bulaşırsa da nasıl bulaşır
  7. Z

Bilgisayarımda/Telefonumda Hala Virüs Var Mıdır?

Arkadaşlar size bir siteminden bahsetmek istiyorum. Ben uzun zamandır bilgisayar ve telefon kullanıyorum. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Habire bir yerlerden virüs giriyor. Telefonuma kesin virüs girdi diyemem ama, bilgisayarımın durumu gerçekten vahim. Sayısız kere virüs girdi, hepsini virüs...
Top Bottom