Neler Yeni

0-15K Küçük Telefon Önerisi

ziydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İz Aydın
Konu telefon önerisi değil mi? Ben ne yazmışım? Ve burası fikirlerimizi insanlara paylaştığımı bir yer fikirlerin bizi ilgilendirmez ne demek? İlgilendirmezse bakmaz girmez sayfaya? Ayrıca android cihazlara böyle takıntınız nedir anlamıyorum ömürleri kısa aldığınız günden itibaren kasma sorunları var işlemcileri zayıf piyasaları sıkıntı bana mantıksız geliyor kişisel düşüncem!

Tamam dostum, senden öneri istemiyorum. Ben "lütfen Apple telefon önermeyiniz" dememe rağmen Android telefonlara kanım ısınamadı falan demişsin. Bir de şimdi işlemci gücü falan diyorsun, tamam dostum araştır sonra konuşalım.

Shourd

80+ Silver
Saygı görmek istiyorsan saygı göstereceksin
kusura bakmayın ama siz benim dediklerime bile cevap veremiyorsunuz orda gayet güzelce açıkladım testler veriler ortadayken sz halen yanlış olarak bildiğiniz konuyu savunmaya çalışıyorsunuz ayrıca ben size hakarete bulunmadın saygımı bozucak bişi söylemedim siz bana atarlanıp ''boş yapma'' tarziında şeyler söyleyip konuyu geçiştirmeye çalıştınız konu sahibi arkadaşım sizdende özür diliyorum cahile laf anlatmaya çalışıyorum veriler ortada olduğu halde dinlemiyor benim fikrim diyor kardeşim senin fikrinse fikrin sen doğru olan bişiyi kabul etmiyorsan bu benim fikrim saygı göstereceksin diyemezsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam dostum, senden öneri istemiyorum. Ben "lütfen Apple telefon önermeyiniz" dememe rağmen Android telefonlara kanım ısınamadı falan demişsin. Bir de şimdi işlemci gücü falan diyorsun, tamam dostum araştır sonra konuşalım.
tekarardan kusura bakmayın hocam sizin konunuzuda boş yere mesajlarla doldurdum özür dilerim size önerdiğim z flip serisine baktınızmı yutrdıı yada 2.el olarak düşünürmüsünüz?

ziydin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İz Aydın
kusura bakmayın ama siz benim dediklerime bile cevap veremiyorsunuz orda gayet güzelce açıkladım testler veriler ortadayken sz halen yanlış olarak bildiğiniz konuyu savunmaya çalışıyorsunuz ayrıca ben size hakarete bulunmadın saygımı bozucak bişi söylemedim siz bana atarlanıp ''boş yapma'' tarziında şeyler söyleyip konuyu geçiştirmeye çalıştınız konu sahibi arkadaşım sizdende özür diliyorum cahile laf anlatmaya çalışıyorum veriler ortada olduğu halde dinlemiyor benim fikrim diyor kardeşim senin fikrinse fikrin sen doğru olan bişiyi kabul etmiyorsan bu benim fikrim saygı göstereceksin diyemezsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

tekarardan kusura bakmayın hocam sizin konunuzuda boş yere mesajlarla doldurdum özür dilerim size önerdiğim z flip serisine baktınızmı yutrdıı yada 2.el olarak düşünürmüsünüz?

Problem değil, baktım boyut olarak fark ediyor gerçekten sanırım Z Flip telefonlara yöneleceğim, teşekkür ederim.

Kastornit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ozan
S23 küçük ama çok para, iphone 7 ile hemen hemen aynı boyutta. Tek elle rahat tutuluyor.
İnternet problemi olmasa benim N70'i önerirdim :D
1725260988590.jpeg

Top Bottom