Arama sonuçları: *

• Users: By Orhan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

wifi adaptörü için güncelleme zorunlu mu ?

arkadaşlar geçen gün çift antenli bir wifi adaptörü aldım wifi 5 destekli ucuz bişey merak ettiğim bir konu var aldığım site de çoğu kişi sürücüyü bulup indirdim vs. yazdıklarını gördüm modeli Realtek 8812BU yani indirsem mi indirmeden kurulumsuz da yüksek hız alır mıyım ?
  2. B

İnce radyatör fanı nereden bulurum

Arkadaşlar radyatör fanı arıyorum 12x12 cm 10mm kalınlıkta olmalı bütün sitelerde 15mm satıyorlar 10 mm lik alabileceğim site varsa link olarak gönderir misiniz
  3. B

radyatör için fan önerisi

arkadaşlar 240`mmlik sıvı soğutucum kasaya monte ederken ram lere temas ediyor radyatör için ince fan nereden satın alabilirim ne önerirsiniz (bu arada ön tarafa tak fikri verecek olan arkadaşlar ön taraf için biraz kısa)
  4. B

Sıvı soğutma aldım montaj yapamıyorum

Arkadaşlar aralıksız 2 saattir sıvı soğutma montajı yapmaya uğraşıyorum kasama sığıyor ama işlemci bloğunu takmaya çalıştığımda işlemciye yapışmıyor hava da kalıyor lütfen ne yapacağım söyler misiniz
  5. B

işlemci %100 kullanılıyor

yeni PC toplamıştım W11 yüklü şuan da masaüstüne girdiğinde ve basit işlerde aşırı derece de yavaşlıyor PC görev yöneticisine girdiğimde bile yüzde 80 leri rahat buluyor babamın eski külüstür PC si bile benim PC den daha seri çalışıyor nasıl çözebilirim bu sorunu yardım edin.
  6. B

Acronis True image SSD ye taşınabilir mi

arkadaşlar PC ye W11 kurucam verilerim silinmeden yükleme yapmak için bu uygulamayı buldum HDD ye W11 kurmadan önce yedekleme yapıcam ama SSD ye kaydettiğim veriler silinir mi yardım edin
  7. B

SSD nasıl takılır MSI PRO B550M-P GEN3

Konu başlığı bu ama sorun bu değil sipariş verdiğim SSD geldi ama takmak icin vidası çok mu ufak ben mi yanlış takıyorum bilmiyorum bu anakarta nasıl takicam yardım pls
  8. B

SSD önerisi Netac marka alınır mı

Arkadaşlar N11 de netac marka 1Tb ssd gördüm F/P ye benziyor alınıp kullanılır mı sizce ne dersiniz fikir verin
  9. B

F/P Psu lu kasa önerisi!

Şu sisteme Psu lu kasa önerir misiniz Grafik Kartı-GİGABYTE RTX3050 8GB Anakart-MSI PRO B550M-P Gen 3 4400MHZ Ssd-kingston 3200/2100Mb/s 1TB
  10. B

T-Force Vulcan Z Alınır mı?

T-Force Vulcan Z 8GB 3200Mhz bu ram alınır mı yada kullanan var mı güncel bilgi olmadığı için sorma gereği duydum suan sadece 1 kiti var elimde anakart olmadığı denemedim ama bir tane daha alıp 16gb ye tamamlayacağım
  11. B

R5 5600 için anakart önerisi

R5 5600 için bozulmayacak çift kanal ram slotlu bios flash back özellikli anakart arıyorum 2.500 TL civarında.
  12. B

Teknobiyotik ten ürün satın alma

Merhaba arkadaşlar uzun süredir PC piyasasında değildim. Şu sıralar tekrardan parça toplayıp PC toplamaya karar vermiştim. Teknobiyotik ten ürün sipariş etmek için kayıt oldum sonrasında alacağım ürünü kredi kartım olmadığı için havale yoluyla ibana transfer ettim. Ödemeyi gönderim sağladım ama...
  13. B

Garanti BBVA Referans No

Arkadaşlar bir yerden alışveriş yaparken alışveriş yaptığım siteye ödeme yaptım ama sipariş geçmedi sitenin destek ekibine bildirdim benden Dekont,referans numarası ve kartımın son 6 ve 4 hanesini istedi takıldığım konu referans kodu nedir ve nereden bulacağım bu kodu bilen varsa söyleyebilir mi...
  14. B

Anakartta elektrik arızası

Arkadaşlar sorun şu bir aya yakındır PC yi kullanmadım dün akşam PC ye girmek istedim ama açılmadı sebebini bilmiyorum kasasız şekilde kullandığım için bir sorun olduğunu düşündüm forumlarda araştırma yaptım ama soruma cevap bulamadım bu yıl içinde topladığım PC aniden nasıl arızalanır yani...
  15. B

2000 TL ye kadar alınabilecek en iyi 2nci el telefon modelleri

ARKADAŞLAR SORUM BUDUR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER.
  16. B

2.NCİ EL 5000TL YE PC

merhaba arkadaşlar mevcut bilgisayarımı satıcam elimde kalan 5000 TL'ye PC arıyorum COD LoL MC gibi oyunları sorunsuz oynatacak var mıdır bulabilceğim
  17. B

Türk Telekom WİFİ hızı nasıl

Arkdaşlar eve internet bağlatıcam Türk Telekomun indirme yükleme hızları yeterli mi ve Türk telekom dışında tavsiye edebilceğiniz F/P sağlayıcı var mı ?
  18. B

Sisteme Ayrıyeten DirectX Kurabilir Miyim?

ARKADAŞLAR KONU BAŞLIGINA TAKILMAYIN SİNİRDEN TİTRİYORUM YANLISLIKLA HARDDISKI SIFIRLADIM NASIL DIYE SORMAYIN KURULUMU YAPTIM SIMDI DRIVER YUKLUYOM AMD NIN AYRIYETTEN DIRECTX R YUKLEYEBILIRMIYIM YADA VISIUAL C++ PC UZUN SURE INTERNETSIZ KALACAK SIMDIDEN INDIRSEM OYUN OYNAYABILIRMIYIM YARDIM...
  19. B

BU MONİTÖRDE NASIL 75Hz AÇIK OLABİLİR ?

selam arkadaşlar maddi durumum yetersiz oldugu ıcın eskı bır monıtor almıstım neredeyse hepınız bılıyorsunuzdur Casper TFT19W80PSA modelını arastırdım 1080 p cozunurlukte degıl ama nedense 1080 e yakın degerlerde goruntu verıyor 1280x1024 75 hz modda kullanıyorum ılerı de ekran kartım yanar mı...
  20. B

Çözüldü✓ SİYAH EKRAN SORUNU RX6400

arkadaşlar cıhazım rx6400 cıhazda sorun yok ama sebepsızce oyunda yada oynamadıgım zamanlarda ekran 2 3 sanıye sıyah ekranda kalıyor bazen ekranda bozulmalar oluyor sebebını bılmıyorum bu ısten anlayan PC tamırcısı falan var mı forumda varsa yardımcı olabılır mı bu arada amd yazılımından...
Top Bottom