Neler Yeni

işlemci %100 kullanılıyor

By Orhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orhan Koçer
yeni PC toplamıştım W11 yüklü şuan da masaüstüne girdiğinde ve basit işlerde aşırı derece de yavaşlıyor PC görev yöneticisine girdiğimde bile yüzde 80 leri rahat buluyor babamın eski külüstür PC si bile benim PC den daha seri çalışıyor nasıl çözebilirim bu sorunu yardım edin.

Ekler

• IMG20230812095741[1].jpg
    IMG20230812095741[1].jpg
    2.9 MB · Hit: 24

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Bir sorun gözükmüyor.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Görev yöneticisinden en çok yer harcayan yüke sokan ne varsa bir bak HDD %100 kullanılıyor görünüyor virüs olabilir.

TİTAN.

80+ Platinum
yeni PC toplamıştım W11 yüklü şuan da masaüstüne girdiğinde ve basit işlerde aşırı derece de yavaşlıyor PC görev yöneticisine girdiğimde bile yüzde 80 leri rahat buluyor babamın eski külüstür PC si bile benim PC den daha seri çalışıyor nasıl çözebilirim bu sorunu yardım edin.
HDD %100 kullanımı da büyük bir sıkıntı oda pcyi yavaşlatır

By Orhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orhan Koçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görev yöneticisinden en çok yer harcayan yüke sokan ne varsa bir bak HDD %100 kullanılıyor görünüyor virüs olabilir.
nasıl anlayacagm
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDD %100 kullanımı da büyük bir sıkıntı oda pcyi yavaşlatır

Ekler

• IMG20230812101534[1].jpg
    IMG20230812101534[1].jpg
    4 MB · Hit: 12

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Görev yöneticisinden işlemler bolumundeki çalışan uygulamaların yüksek işlemci kullanımı olanlar kırmızı yada turuncu olarak görünüyor. Onlara bır göz at

nasıl anlayacagm
Attığın fotoğrafta bir sorun görünmüyor

By Orhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orhan Koçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görev yöneticisinden işlemler bolumundeki çalışan uygulamaların yüksek işlemci kullanımı olanlar kırmızı yada turuncu olarak görünüyor. Onlara bır göz at

Attığın fotoğrafta bir sorun görünmüyor
açılışta çok yavaşlıyordu şimdi biraz stabil duruma gelmiş tekrarlanırsa eğer ne tavsiye edersin

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
açılışta çok yavaşlıyordu şimdi biraz stabil duruma gelmiş tekrarlanırsa eğer ne tavsiye edersin
Acilista window geldikten hemen sonra görev yöneticisini açıp neyin ne kadar yüke girdiğine bakardım. Sorunu anlamaya çalışırdım. Eğer ki düzelmezse temiz bir kurulum yapar devam ederdim.

Görev yöneticisinde başlangıç bölümünden bilgisayarin açılışta , açılmasını istemediğin programlarında iptal edebilirsin .

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,027
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yavaşlık hard disk varsa normaldir ama tavsiyem windows 10'a geri dön.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,564
İsim
Hacı
Malwarebaytes indirip tam tarama yapınız.

By Orhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Orhan Koçer
pcde 2 el parça var mı ?
hddinde sorun olabilir
Dostum kusura bakma biraz geç döndüm ama sistemde 2 nci el parca yok hdd onceki bilgisayardan kalmaydi onu da çok kullanmadım

Yavaşlık hard disk varsa normaldir ama tavsiyem windows 10'a geri dön.
Kanka hallettim OC. Yaptim sisteme resmen hayata döndü bilgisayar tavsiye için saol yine de
Malwarebaytes indirip tam tarama yapınız.
KysperSky antivirus yazılımı satın almayı düşünüyorum önce yazdığını indiriyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,646
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom