Arama sonuçları: *

• Users: RedCheek
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RedCheek

CS 2 Nvidia Renk Ayarları

CS 2'de Nvidia Renk ayarları bölümü açılmıyor oyun filtresi bölümünde sadece "görüntü keskinleştirme" bölümü gözüküyor sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi teşekkürler
  2. RedCheek

James Donkey Audio 7.1 "Cannot open file" hatası

James Donkey (711) 7.1 driver kullanıyorum fakat windows 11 ' de yaklaşık bir kaç ay önce gelen ses ayarları güncellemesinden sonra ses uygulamalarını ve driverlarını sağlıklı bir şekilde kullanamıyorum bu konu hakkında çözümü olan yazabilirse çok iyi olur. "Cannot open file "C:\program files...
  3. RedCheek

Ekranım Karıncalanıyor !!!!

Sistemimi 8.10.2022 tarihinde "itopya" üzerinden sıfır aldım , son aylarda fark ettiğim üzere "spotfy , netflix..." gibi bazı sitelerde web sayfalarına girince ekranım karıncalanıyor.Sorunun ekran kartından olduğunu düşünmüyorum inşallah da değildir , sorun hakkında fikri veya bilgisi olan varsa...
  4. RedCheek

Ubisoft Profil Fotoğrafı

Ubisoft'da profil fotoğrafımı değiştiremiyorum , özel profil fotoğraf kullanımı kaldırıldı mı acaba , sadece avatar seçimi var ?
  5. RedCheek

Rainbow siyah ekran hatası

Rainbow'u yeni yükledim ve oyuna ilk girişimi yapınca oyun açıldı siyah ekran yedim ve oyundan attı. Bütün sürücülerim güncel oyun dosyalarını da doğruladım sorun ne olabilir acaba ?
  6. RedCheek

Acill yardım "out of range hatası"

Kasada sadece monitör takılı olduğu zaman out of range hatası veriyor fakat bu hatayı verdikten sonra görüntü alabilmek için televizyonu ikinci monitör olarak denedim ve televizyonla aynı anda açınca monitör geliyor fakat televizyonun hdmi kablosunu çıkarınca ana monitör de out of range hatasına...
  7. RedCheek

Hazır sistem önerisi !!!!

2 Adet hazır sistem / Ekran kartı RTX 3060 ASUS PRIME H610M-D - i3 12100F (14.999tl) MSI H510M-A PRO - i5 11400F (13.999tl) hangi sistemi tercih etmeliyim sizce ?
  8. RedCheek

Radeon Software Ayarlanıyor Kısmı Yok!

Radeon Software Ayarlanıyor Kısmı Yok! Beyler pc yi arkadaşa yeni aldık sıfır olarak kurulumlarını sorunsuz bi şekilde kurduk. Fakat ekran kartı fanlarım ekran kartım ısınsa bile çalışmıyor ben de bu bölümden aktif hale getirmek istiyorum fakat amd nin ayarlanıyor kısmını kullanamıyorum ...
  9. RedCheek

7-8 k sistem tavsiyesi

Arkadaşlar 7-8 k arası sıfır sistem tavsiyesi istiyoruz , pek bi seçenek yok biliyoruz. Düşündüğümüz parçalar rx6400 pulse ve i3 10105f bu ikisinin fiyat bandında daha iyi bir parça varsa öğrenmek isterim (ürünler sıfır olacak)
  10. RedCheek

15 bin TL Bütçeye EKRAN KARTI Ve İŞLEMCİ

AMD Ryzen 5 5500 / ASUS GeForce TUF RTX 3060 V2 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD = 16.298,99 ₺ AMD R5 5600X-ASUS DUAL-RTX3050-O8G-PRIME B450M-K-KINGSTON 500GB-16GB RAM = 15.377,74 ₺ İki sistemden birisini alacağım (bütçemden dolayı bu iki sistem arasındayım "intel işlemci ve amd ekran...
  11. RedCheek

TEBİLON R5 5600X RTX 3050

Beyler stok halinde bu özellikleri var.Stok fiyatı 13.035tl Ben r5 5600x seçimi yaptım ve fiyat 15000 oldu alınır mı ? AMD R5 5500 ASUS DUAL-RTX3050-O8G PRIME B450M-K KINGSTON 500GB KINGSTON FURY BEST 16GB RAM ürün linki ...
  12. RedCheek

ARTEMİS 5A - 3060Tİ VS ULTİMA 5500

iki sistem arasında kaldım ARTEMİS 5A-3060Tİ ve ULTIMA - 5500 hangisini tercih etmeliyim sizce. (amd işlemci - Nvidia ekran kartı kullanmak istediğim için bu iki sistem arasında kaldım.)
  13. RedCheek

Onikuma g26 klavye mouse seti

Onikuma g26 klavye ve onikuma cw905 mouse kullanan var mı ve önerir misiniz acaba , sipariş verdim fakat ürün hakkında yerli hiçbir yorum göremedim , yorumlarınızı bekliyorum Ürün linki ; https://ty.gl/x6snzh5cal
  14. RedCheek

Acil kedi pire damlası önerisi

Önerdiğiniz internetten alabileceğim kedi pire damlası varsa acil yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
  15. RedCheek

ÖN ÇAPRAZ BAĞ VE MENİSKÜS AMELIYATI

Sayın forum donanım arşivi ailesi yaklaşık 5 gün önce ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatı oldum.Doktorum pek fazla bilgi vermedi , ameliyattan 15 gün sonra dikişler alınıp fizik tedaviye başlanacağını söyledi , ben de dizimi erken vakitte eski sağlığına kavuşturmak için ufak egzersizler yaptım...
  16. RedCheek

TECNO CAMON 18 ACİL ÖNERİ

Beyler tecno camon 18 öneriyorlar Turkcell mağazasından 6 ₺ ye almayı düşünüyorum nasıl cihaz acil önerilerinizi bekliyorum.
  17. RedCheek

Öneri Ekran Kartı Almayı Düşünenlere Yardımcı Olabilecek Bir Anket!!!

Asus DUAL-RTX2060-O6G-EVO 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Zotac RTX 3060 Twin Edge ZT-A30600E-10M 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı Gigabyte Radeon RX 6600 XT Eagle 8G 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı Sapphire PULSE Radeon RX 6600 11310-01-20G 128 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı Hangi kartı tercih etmeliyim ?
  18. RedCheek

Öneri Max 7k Ekran Karti Öneri̇si̇ ?

-AMD RYZEN 5 5600X işlemcili sisteme ekran kartı önerisi alabilir miyim ? ( yayın için kullanılabilecek ! )
  19. RedCheek

20K BÜTÇE İLE YAYIN BİLGİSAYARI ÖNERİSİ ACİLL !!

20K bütçe ile yayın için fiyat performans açısından yeterli sistem önerisinde bulunabilir misiniz ? Almayı düşündüğüm sistem ; -AMD RYZEN 5 5600X -ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8GB -ASUS PRIME B450M-K II 4400MHz Anakart -CORSAIR 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Dual Ram -CORSAIR 750W...
Top Bottom