Arama sonuçları: *

1. V

razer blackshark v2 pro alınır mı alternatif önerilere açığım

razer blackshark v2 pro almalı mıyım yoksa ucuza veya aynı fiyata daha iyi diyebileceğiniz kulaklıklar var mı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  2. V

Yardım Gamepower fujin kulaklık driver sorunu led yanıp sönüyor kulaklığı görmüyor

Gamepower fujin kulaklığımın driverını kullanamıyorum pc görmüyor aygıt yöneticisinden kaldırdım tekrar yükledim farklı pcde denedim yine aynı oluyor ledi yanıp sönüyor equalizer modlarını kullanamıyorum yardım eder misiniz ?
  3. V

Yardım laptop'ımda uygulamalarda(lenovovantage,visualstudiocode) beyaz yapılar çıkıyor

en son sürümü kurdum hocam. şu an yönetici olarak çalıştırınca böyle bir hata olmadığının farkına vardım.sorun ekran kartı sürücüsünden değildir diye düşünmeye başladım.
  4. V

Yardım laptop'ımda uygulamalarda(lenovovantage,visualstudiocode) beyaz yapılar çıkıyor

amd sürücüsünü sildim.sildikten sonra bu uygulamalara girip kontrol ettim ve düzeldi ama tekrar kurduktan sonra aynı hatayı almaya devam ediyorum.başka tavsiyesi olan var mı ?
  5. V

denedikten sonra geri bildirim yapacağım teşekkürler
  6. V

Çözüldü✓ NVIDIA Denetim Masasında Ekran sekmesi yok, Ne yapmalıyım?

hocam diğer ekran kartınızın uygulaması üzerinden yani radeon graphicsten ayarlamanız gerekiyor laptoplarda ekran sekmesi olmuyormuş diye öğrenmiştim zamanında
  7. V

laptop'ımda bazı uygulamalarda beyaz çizgiler çıkıyor bazen hiç görülemez hale geliyor yardım eder misiniz? konuyu yanlış yere açmış olabilirim ilk konum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler
  8. V

Alınabilecek Gaming Laptoplar 10000-20000 TL Arası

10-20k arası hangi laptopu alabilirim rtx3050ti seviyesinde bir laptop için
Top Bottom