Arama sonuçları: *

1. Lexani

Ps5 mi almalıyım Xbox Series X mi?

Ps5 ekran kartına takas edip aldım. PC tekrar yüklenmeye devam.😆😆 PS sırf GTA 6 ilk konsola gelecek ümidiyle aldım...
  2. Lexani

Ps5 mi almalıyım Xbox Series X mi?

Çok kabataslak bir yorum olabilir ama bir Ps5 sahibi olarak en basit şu kontrolcüsü muhteşem. Yazılım noktasında Xbox'tan önde bu da net bir artı. Birkaç haber okudum eğer doğruysa Xbox çekilme yoluna girmiş Sega gibi bir oyun sağlama platformu vasfına dönüşeceklermiş falan. Bu gayede mekan...
  3. Lexani

Deepcool AK500 Digital İlk İzlenimlerim🌪️

Agresif ve görüntüsünün hakkı(y)(y)(y)
  4. Lexani

Deepcool setup yapılır çok net.
  5. Lexani

Emeklemeyi bıraktı koşuyor bencede bu marka✅
  6. Lexani

Yinede memnunum. Bir soğutucu sebebiyle kasayı değişmem olası değil 😄 belki camin vidalarına ek bir şey takar görsel açıdan bir tık düzeltiriz. Bakalım hocam, teşekkür ediyorum
  7. Lexani

Çok aktif değilim. Belki insanlara faydam dokunur diye bu şekilde paylaşım da bulundum. İnceden bir bakındım. Gözümden kaçmış. Sağlık olsun. 1707828260 Mutlak olarak öyledir. Bloğu daha kalın ve 6 borulu oluyor. Ak400 4 boru, ak500 5 Boru , ak600 serisi 6 boru şeklinde diye biliyorum.
  8. Lexani

İyi ürün olduğunu düşünüyorum. 1707822013 Monte olduğu için ölçü alması biraz güç oldu. 14.5 - 15 cm kadar olduğunu bilin. Net bir rakam değil ama bu civarda kesin.
  9. Lexani

Bakacağım yarın ancak söyleyebilirim. Gün içi buradan yazarım 👍🏻👍🏻👍🏻
  10. Lexani

Rica ederim. Kesinlikle şahane cihaz ama dediğim gibi mutlaka ölçüleri göz önüne alın. Hesapsız hareket ederseniz benim gibi yarı açık yada komple açık şekilde kullanırsınız 😄😄 1707749576 Boruların temas plakası ile olan arasındaki mesafeden mi bahsediyorsunuz?
  11. Lexani

Teşekkür ederim
  12. Lexani

Dediğiniz fiyatlarda ise seve seve alıp kullanmaya hazırım ☺️ rica etsem link gönderme şansınız varmı acaba? Kasam O11 Dynamic uyarsa lütfen bana gönderin size zahmet.
  13. Lexani

Maalesef çok dikkat çekmiyor ama kusur işte... Oldu bir kere.
  14. Lexani

Amazon tarafından getiriliyor evet. Satıcı Deepcool direkt olarak.
  15. Lexani

🌪️Deepcool AK500 Dijital şahsi olarak l ilk izlenim ve bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Vergiler, kargo dahil 1940₺ gibi bir ücrete denk geldi. ⚡ Amazon üzerinden Deepcool olan satıcıdan aldım. Direkt kendileri Amerika üzerinden gönderim sağladı aynı gün kargoya verildi. 8 günde geldi. ⚡...
  16. Lexani

Amazon İade hakkında

Satıcı Amazon ise aynı hafta içi yansıyor.
  17. Lexani

instagram mavi tik alma

Satış mağazası olmadıkça bunu almak ne kadar saçma bir şey ya.
  18. Lexani

Kablosuz Gamepad İçin Bluetooth Dongle Önerisi

Arkadaşın dediği gibi dene güzelce aç kutusunu olmazsa iade edersin. Amazondan almanı tavsiye ederim. Kesinlikle iade alırlar.
  19. Lexani

Kablosuz Gamepad İçin Bluetooth Dongle Önerisi

A Aynısı bende var harika. Xbox 9. nesil ile kullanıyorum. Laptoplardaki gibi cihazla direkt uyumlu çalışıyor.
  20. Lexani

6900 XT arıza ve değişim sürecim

Telefonda XFX falan dediler tamam dedim tam anlayamadım. Daha sonra telefonu kapattıktan sonra bir şey göremedim net XFX'e ait bir bloklu model. İncehesap sitesinde bunu görünce aha dedim referans tasarım. Minnak bir şey :LOL:
Top Bottom