Arama sonuçları: *

1. respondulge

Fp Mouse klavye önerisi

Dostlar selam maks 2250 olucak şekilde yeni bir klavye mouse almak istiyorum çokta kalitesiz bir şey olmasını istemiyorum LoL oynuyorum genelde şu anki klavyemi mekanik hisli diye aldım ama çok hoşuma gitmedi geceleri ses olması benide rahatsız ediyor ayrıca sessiz bir klavye akşam daha iyiymiş...
  2. respondulge

Ben şimdi kaç mbps alıyorum nerden doğru ölçerim?

Dostlar merhaba 100 mbps bir altyapım var bildiğim kadarıyla fiber tabiiki babam pahalı olduğunu düşündüğü için 100 mbpslik internetimizden 25 mbps download a geçtik ama ölçtüğümde dalgalı bir şekilde 200 den başlayıp 80 lere kadar düşüyor ortalama 100-120 mbps bir değer alıyorum bunun nedeni...
  3. respondulge

Kasa çalışıyor ekran yok

Dostlar merhaba maalesef çok bilinmeyen bir marka izoly marka bi monitörüm var 1 buçuk yıldır eziyet çekiyorum bazen bilgisayarı kapattıktan veya yeniden başlattıktan sonra hiçbir şekilde ekran gelmiyor hdmı ve DP yi aynı anda takip açtığımda düzeliyor çoğu zaman bunun içinde olana kadar sürekli...
  4. respondulge

1k ya sandalye önerisi

Dostlar merhaba bu zamana kadar masa sandalyesi kullanıyordum kırıldı haliyle düzgün bir şey almak istiyorum benim için rahat olsun başka bir şey istemiyorum sırtımı yaslayabileyim sadece 1000 TL lik bir bütçem var rahat olan her şeye razıyım masa 70 cm yükseklikte eski kullandığım sandalyede 30...
  5. respondulge

Ekran kartım mı bozuk monitörüm mü

Dostlar merhaba ekran kartım Rx 6600 bugün bilgisayarı açtım ve hiçbir simge gözükmüyordu sadece masaüstüm ve görev çubuğum var bir programa giriyorum giriyor ama gözükmüyor oyun açıyorum aynı şekil alt del yapıyorum ekran simsiyah oluyor ekran kartını resetliyorum bir şey değişmiyor ama hdmı...
  6. respondulge

Bilgisayar için Televizyon önerisi

Dostlar merhaba geçen günde konuyu açtım ama kimse cevap vermedi Fransada ki bir arkadaşım yeni bilgisayar topladı ekran olarak Televizyon almak istiyor hem normal izlemelik gündelik hayatta kullanmalık hemde fortnite gibi oyunlar oynamak için kullacağını söylüyor en uygun televizyon ne olur 600...
  7. respondulge

Oyun için televizyon önerisi

Dostlar merhaba Fransada ki bir arkadaşım yeni bilgisayar topladı ekran olarak Televizyon almak istiyor hem normal izlemelik hemde fortnite gibi oyunlar oynamak için kullacağını söylüyor en uygun televizyon ne olur 600 euro kadar bütçesi var 40k TL diyebiliriz
  8. respondulge

Online oyunları ucuza alma

Dostlar merhaba istediğim 2 online oyun var steam dolara geçtiği için haliyle pahalı daha ucuza başka bir şekilde güvenilir almanın bir yolu var mı
  9. respondulge

Ses karşıyada gidiyor

Mikrofonum kapalı olmasına rağmen karşıya bilgisayarın sesi gidiyor müzik açıyorum karşıya gidiyor konuşan kişi kendi sesini duyuyor bas konuş yapıyorum bas konuş sesi gidiyor mikrofon açıkta olsa kapalıda olsa gidiyor kulaklığım razer blackshark v2
  10. respondulge

50 Up almam normal mi?

Dostlar selam bugün millenicom dan internet bağlattım 100 mbps down/8 up olarak anlaşmıştık şuan 50 up göstermesi normal mi yoksa yeni bağlandığı için mi?v
  11. respondulge

Millenicom mu Türksat mı?

Dostlar merhaba 2 gündür hangi interneti bağlatacağımı düşünüyorum buludunduğum yerde Türktelekom ve Superonline alt yapısı var Millenicomla görüştüm Türktelekomun bir sıkıntı çıkartmayacağını söyledi 100 mbps 250 TL fiyat verdi aylık sonra beni Türksat aradı altyapımın fiber olmadığını bir...
  12. respondulge

Türknet için referans lazım

Dostlar merhaba taşındığım yerde altyapı olduğu için Türknete geçicem ama adresim değiştiği için cayma bedelini karşılamıyorlar ama Türknet kullanan birinin referansiyla indirim alabilirsiniz dediler aranızda Türknet kullanıp bana yardım edebilecek var mı?
  13. respondulge

Rx 6600 e intel işlemci önerisi

Dostlar selam 1 buçuk yıl önce yazın bir bilgisayar topladım durumum el vermediği için i3 10100f rx6600 aldım gel zaman git zaman artık bilgisayardan performans alamadığımı düşünüyorum birazda işlemciyi zamanında sıcak kullandığım için (macununu değiştirmeyi unuttum işlemci fanıyla 10 ay ne...
  14. respondulge

800 TL Kulaklık önerisi

Dostlar selam mikrofonum bozulduğu için yeni kulaklık alma kararı aldım 800 e kadar bütçem var istediğim kaliteli sesi güzel olan bir kulaklık var mı öneriniz
  15. respondulge

Kulaklık mı Mikrofon mu?

Dostlar selam kulaklığımın mikrofonu bozuldu bende kararsız kaldım yeni bir mikrofon mu almalıyım yeni bir kulaklık mı 500 TL bütçem var maalesef aşmayı düşünmüyorummaks 600 falan yaparım herhalde kulaklığım beni idare ediyor ama bir tık kırıldı kafama tam oturmuyor mikrofon almak mı daha...
  16. respondulge

500 TL ye kadar mikrofon önerisi

Dostlar merhaba kulaklığımın mikrofonu bozuldu sanırım idaretenlik bir mikrofon lazım profesyonel işi değil ama kalitesizde olmasını istemiyorum cızırtıdır sesi almamasıdır falan görünüşüde kötü olsun istemiyorum mikrofonlar hakkında bilgim sıfır acaba yardımcı olabilir misiniz 1692016879...
  17. respondulge

Görev çubuğu sürekli bozuluyor

Dostlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi görev çubuğu ara ara bozuluyor çok sı oluyor ctrl+alt+del yapıp görev yöneticisinden windows gezginini sürekli yeniden başlatmam gerekiyor bu durumda can sıkıyor neden böyle oldu bilmiyorum ana kartımı garantiye gönderdim hazır anakartımda çıkmışken...
  18. respondulge

Redmi 10 mu 11 mi 12 mi?

Arkadaşlar yeni telefon alcam karar veremedim Redmi 12 almak istiyorum yeni çıktğı için ama 10 ve 11 le aralarında pek fark yok gibi ram dışında 4 gb raminde bana yeticeğini düşünüyorum oynayacağım sadece wild rift ve mobile legends sizce ne almalıyım bide nerden almalıyım internetten mi hangi...
  19. respondulge

27 inç 144 hz monitör

Dostlar selam 27 inç ips panel bilinmeyen bir monitör aldım geçen yaz 3500 e çokta hoşuma gitmemişti ama idare ediyordu beni (izoly markası) monitör çok çabuk bozulucak gibi bende bunu 3 k ya satıp 27 inç 144 hz veya üstü yeni bir monitör arıyorum ne önerirsiniz bana sıkıntı çekmek...
  20. respondulge

Bilgisayarım hiçbir şekilde ses almıyor

Dostlar merhaba son 2 aydır bilgisayarımda şöyle bir sıkıntı var 3 farklı mikrofonla denedim bilgisayarım çok az ses alıyor üflüyorum mikrofona %9 değerlerinde gösteriyor bağırıyorm %1 gösteriyor arkadaşımı çağırdım şöyle baktı anakartın bir yerinde mi sıkıntı var diye sana dedi ses kartı lazım...
Top Bottom