Neler Yeni

Kulaklık mı Mikrofon mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes bk
Bütçe
500
Dostlar selam kulaklığımın mikrofonu bozuldu bende kararsız kaldım yeni bir mikrofon mu almalıyım yeni bir kulaklık mı 500 TL bütçem var maalesef aşmayı düşünmüyorummaks 600 falan yaparım herhalde kulaklığım beni idare ediyor ama bir tık kırıldı kafama tam oturmuyor mikrofon almak mı daha mantıklı yoksa kulaklık mı çünkü 500 e kulaklığın olabileceğini sanmıyorum 300 e bir mikrofon alıpta idare edebilirim

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
Dostlar selam kulaklığımın mikrofonu bozuldu bende kararsız kaldım yeni bir mikrofon mu almalıyım yeni bir kulaklık mı 500 TL bütçem var maalesef aşmayı düşünmüyorummaks 600 falan yaparım herhalde kulaklığım beni idare ediyor ama bir tık kırıldı kafama tam oturmuyor mikrofon almak mı daha mantıklı yoksa kulaklık mı çünkü 500 e kulaklığın olabileceğini sanmıyorum 300 e bir mikrofon alıpta idare edebilirim
Yayıncı, youtuber değilsen, ki olsan yüksek bir bütçen olurdu. Mikrofona gerek yok. Kulaklık al geç.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Kaliteli kulaklık alıcam diyorsan kulaklığı tercih et mikrofonu kaliteli olan bozulmayan

Top Bottom