Arama sonuçları: *

1. S

Itopyadan aldığım hazır sistem arızalı geldi

11 yıllık laptop var ne işkenceler uyguladığım 1 kez bozulmadı yeni aldığım hazır kurdukları sistemi mi bozmuşum 😂 güldürme beni ne yaparak bozmuşum bu kadar biliyorsun söyle bakalım
  2. S

Yazdıklarımı tam okumayanlar veya anlamakta zorlananlar için söylüyorum donanım arşivine bir lafım yok sadece işbirliğini görüp hazır sistem aldım ve böyle bir olay yaşadığım için hayal kırıklığına uğradım. Hala güvenirim itopyaya buradaki mesele ayrı binde bir ihtimal denk geldi bana ve bunu...
  3. S

Donanım arşivinin hatası demedim. Güvenmiştim hayal kırıklığına uğradım dedim sadece fikir özgürlüğümüz var değil mi? Sadece böyle bir olay yaşadım. Müşteri hizmetlerini arayıp sistemi gönderdim onlara bakalım ne olacak bilmiyorum. Evet tabii ki de bozuk çıkma ihtimali var.
  4. S

Sanmıyorum kendi orjinal sitelerinden güncelledim driverları. Bios'u da ellemedim nasıl kurdularsa öyleydi.
  5. S

Selamlar ayın 14'ünde itopya websitesinden 14.601 TL ye hazır sistem aldım. Dün sistem elime ulaştı. Ekran kartını montajladım ve kullanmaya başladım. Bugün sabah 9 gibi youtube da gezerken bi anda bilgisayar kapandı. Açmayı denedim fakat açılırken windows başlamıyordu asus yazısını görüyordum...
Top Bottom