Neler Yeni

Itopyadan aldığım hazır sistem arızalı geldi

sharpwine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zeki
Selamlar ayın 14'ünde itopya websitesinden 14.601 TL ye hazır sistem aldım. Dün sistem elime ulaştı. Ekran kartını montajladım ve kullanmaya başladım. Bugün sabah 9 gibi youtube da gezerken bi anda bilgisayar kapandı. Açmayı denedim fakat açılırken windows başlamıyordu asus yazısını görüyordum ve direkt bios'a atıyordu. Biostan çıkıp yeniden başlattığımda bilgisayar açılıp kapanıyordu bunu 5-10 defa yaptı. Bir daha bios'a giremedim. Bilgisayara eski işlemcimi taktığımda girebiliyordum. Bios'a girdiğimde format atmayı düşündüm fakat disklerimi göremedim hiçbir disk görünmüyordu. Ben şahsi olarak işlemci ve ssdnin arızalı olduğunu düşünüyorum. Müşteri hizmetleri ile konuştum. İncemeleri için getirdikleri gibi paketleyip sistemi gönderdim. Bu durumdan sonra neler olacak, ne yapacağım ek olarak ücret ödeyecek miyim veya yeni parça mı takıcaklar yoksa tamir edip mi göndericekler hiçbir fikrim yok. Bilgili kişiler yardımcı olursa çok sevinirim. Gerçekten donanım arşivi youtube kanalında hazır sistem videoları izliyordum. Itopya ile işbirliklerini görüp güvenmiştim. Hayal kırıklığına uğradım.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit
BİOS veya Driverlerdan kaynaklı olabilir yoksa itopya güvenilir

sharpwine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zeki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanmıyorum kendi orjinal sitelerinden güncelledim driverları. Bios'u da ellemedim nasıl kurdularsa öyleydi.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam bu sorunun olması donanım arşivi'nin hatası olduğu anlamına gelmez ki ? Her parçanın bozuk çıkma ihtimali vardır. Güvenceden yana bence sıkıntınız olmasın. Garantiye gönderdiniz mi ?

sharpwine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zeki
Donanım arşivinin hatası demedim. Güvenmiştim hayal kırıklığına uğradım dedim sadece fikir özgürlüğümüz var değil mi? Sadece böyle bir olay yaşadım. Müşteri hizmetlerini arayıp sistemi gönderdim onlara bakalım ne olacak bilmiyorum. Evet tabii ki de bozuk çıkma ihtimali var.

rtxcan

80+ Bronze
Donanım Arşivi ile itopya ne alaka ayrıca pc geldiğinde çalışıyormus. Bütün gece kullanmuıssın sabah 9'da bozulmus(!). Senin bozmadıgın ne malum

sharpwine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zeki
Donanım Arşivi ile itopya ne alaka ayrıca pc geldiğinde çalışıyormus. Bütün gece kullanmuıssın sabah 9'da bozulmus(!). Senin bozmadıgın ne malum
Yazdıklarımı tam okumayanlar veya anlamakta zorlananlar için söylüyorum donanım arşivine bir lafım yok sadece işbirliğini görüp hazır sistem aldım ve böyle bir olay yaşadığım için hayal kırıklığına uğradım. Hala güvenirim itopyaya buradaki mesele ayrı binde bir ihtimal denk geldi bana ve bunu sizlerle paylaştım. Belki bilgili veya yardımcı olabilecek abilerim vardır diye bu konuyu açmıştım.

rtxcan

80+ Bronze
Yazdıklarımı tam okumayanlar veya anlamakta zorlananlar için söylüyorum donanım arşivine bir lafım yok sadece işbirliğini görüp hazır sistem aldım ve böyle bir olay yaşadığım için hayal kırıklığına uğradım. Hala güvenirim itopyaya buradaki mesele ayrı binde bir ihtimal denk geldi bana ve bunu sizlerle paylaştım. Belki bilgili veya yardımcı olabilecek abilerim vardır diye bu konuyu açmıştım.
Aga bozmussun pc'ni İtopya'nın sucu ne adamlar bozuk ürün gönderseler en başta çalışmazzdı

sharpwine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zeki
Aga bozmussun pc'ni İtopya'nın sucu ne adamlar bozuk ürün gönderseler en başta çalışmazzdı
11 yıllık laptop var ne işkenceler uyguladığım 1 kez bozulmadı yeni aldığım hazır kurdukları sistemi mi bozmuşum 😂 güldürme beni ne yaparak bozmuşum bu kadar biliyorsun söyle bakalım

Top Bottom