Arama sonuçları: *

• Users: Akifgkdg
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Ryzen 7 5700x geforce 3060 sizce nasıl

Bu sistemi topladım ve sipariş verdim sizce herhangi bir sıkıntı görünüyor mu lütfen onun yerine şunu alsaydın tarzı şeyler söylemezseniz sevinirim
  2. A

Sinerji eksik sipariş sorunu

Merhaba sinerji üzerinden bir bilgisayar topladım ama siparişin hemen ardından montaj ve test hizmeti almayı unuttuğumu fark ettim ve iptal-değişiklik talebi açtım konu kısmına da durumu belirttim mail üzerinden iletişime geçeceğiz diyor ama ben satın alırken taksitli şekilde aldım iptal edersem...
  3. A

Truckers mp Setup Yardımı

Merhaba iyi geceler Ben Truckers mp Giriş bilgilerimle sitesine giremiyorum Ve bu yüzden de download edemiyorum Sizden rica etsem Setup dosyasını upload edebilir misinizi bana Lütfen
  4. A

valorant İnternet kaybı

Selamın Aleyküm Ben normalde Türk telekom 24-25 mbps İnternet hızı alıyorum Normalde bana yetiyor lakin özellikle 1 haftadır internet Valorant da aşırı kötü 100 ping den aşşağı inmiyor Bunun için bir yardımı olabilecek varmı şimdi gelir buraya yazacağına teknik servis çağır diyenler :)
  5. A

Yeni Pc Aldım Oyun önerisi

Selamın Aleyküm Ben yeni sistem topladım Ama oynayacak oyun bulamıyorum bana oyun tavsiyesi verebilir misiniz? ama Klasik oyunlar olmasın Gta V Mafia 2 fln demeyin yani :)
Top Bottom