Neler Yeni

Yeni Pc Aldım Oyun önerisi

Akifgkdg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Akif Gökdağ
Discord
AKİF#4231
Selamın Aleyküm Ben yeni sistem topladım Ama oynayacak oyun bulamıyorum bana oyun tavsiyesi verebilir misiniz? ama Klasik oyunlar olmasın Gta V Mafia 2 fln demeyin yani :)

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
Fortinayti ila babici

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Selamın Aleyküm Ben yeni sistem topladım Ama oynayacak oyun bulamıyorum bana oyun tavsiyesi verebilir misiniz? ama Klasik oyunlar olmasın Gta V Mafia 2 fln demeyin yani :)
Bir bütçe ve ne tür bir oyun istediğini söyleseymişsin keşke,ben ortaya atıyorum ozaman.
Rdr 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert G
House Flipper, hiç şaşmaz abi. mis gibi oyun ev yapıyosun satıyosun ne gerek var tantanaya falan

Akifgkdg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Akif Gökdağ
Discord
AKİF#4231
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem belirtmek aklıma gelmedi sistem şu şekilde Ryzen 5 5500 RTX 3050 16 3200MHZ RAM Bulunuyor ve oyun mmorpg hariç bütün tarzda oyunları oynarım Ve bütçe de sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fortinayti ila babici
Çok iyi cevap mean

House Flipper, hiç şaşmaz abi. mis gibi oyun ev yapıyosun satıyosun ne gerek var tantanaya falan
Teşekkürler Hocam deneyeceğim

Bir bütçe ve ne tür bir oyun istediğini söyleseymişsin keşke,ben ortaya atıyorum ozaman.
Rdr 2
Bütçe de sınır yok Hocam

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
gamepass al içinden güzel oyun baya var şimdi sayamıcam ama biraz bak sana önerim gamepass içinde 400 den fazla oyun var

0xhamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hamza Ocak
Instagram
hamza_._1905
Steam
0xhamza
Dying ligth 1-2

Akifgkdg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Akif Gökdağ
Discord
AKİF#4231
gamepass al içinden güzel oyun baya var şimdi sayamıcam ama biraz bak sana önerim gamepass içinde 400 den fazla oyun var
Doğru ama gamepass de bütün oyunları deneyip güzel oyunu bulma şansım yok maalesef

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Crysis.