Neler Yeni

Oyun oynayamıyorum neden?

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Salih
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce sistem topladım (RX 6600 XT ryzen 5 5600x). Oyun odaklı bir sistem ancak oyun oynayasım gelmiyor veya oynayacak oyun bulamıyorum. Pc parçaları, PC toplamak vs hoşuma gidiyor ancak oyunlar pek sarmıyor. Sizin öneriniz nedir yanlış oyunları mı seçiyorum yoksa oyunlar mı zevk vermiyor anlayamadım. Arkadaşlarım zevkli zevkli oyunlardan bahsederken bende mimik bile oynamıyor. Görüşleriniz için teşekkürler

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,663
İsim
uwu
bnde aynıyım sarmıyor artık sadece hesabın değeri artsın diye her girip bi kaç şey alıp çıkıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
Bende de öyle. Ne hevesler ile sistem almıştım, bir anda sıkıldım oyunlardan. Şu an bile yeni sistem alan insanlara hayretlerle bakıyorum, oyun oynayacak hevesleri nasıl var diye. Bence hayatın zorluğu gibi etkenler aldı bu duyguları bizden. Bilgisayara oturmuyorum bile neredeyse artık.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bnde aynıyım sarmıyor artık sadece hesabın değeri artsın diye her girip bi kaç şey alıp çıkıyorum
O zaman zaman diyeceğiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de öyle. Ne hevesler ile sistem almıştım, bir anda sıkıldım oyunlardan. Şu an bile yeni sistem alan insanlara hayretlerle bakıyorum, oyun oynayacak hevesleri nasıl var diye. Bence hayatın zorluğu gibi etkenler aldı bu duyguları bizden. Bilgisayara oturmuyorum bile neredeyse artık.
İnan bende güzel sistemler toplamaktan çok zevk alıyorum ama oynamaya gelince masada tozlanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Celal Kopuk
O zaman zaman diyeceğiz.

İnan bende güzel sistemler toplamaktan çok zevk alıyorum ama oynamaya gelince masada tozlanıyor
Katılıyorum. Ben fakirlik ile büyüdüm. Belki 7, belki 8 yıl boyunca bilgisayar istiyordum ailemden. Olmadı, büyüyünce kendime aldım ancak hiç keyif vermiyor. her şey vaktinde olmalı bence. Ancak size katılıyorum, zamanında o kadar sistem videoları izledimki, bilgisayarım olmadığı için. Artık sistem toplamak, parçalara dokunmak yanlış anlaşılmasın çok zevk veriyor. Yeni çıkan ekran kartları, anakartlar...

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,219
İsim
Kaan
yüzlerce oyun var hiçbirine giresim yok

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Motivasyon kaynağın yanlış olabilir. Bu yüzden istek gelmiyor olabilir.
Bilgisayar toplamayı neden istedin?

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Motivasyon kaynağın yanlış olabilir. Bu yüzden istek gelmiyor olabilir.
Bilgisayar toplamayı neden istedin?
Elektronik parçalar ve onların birbirine olan ahenkli uyumları hoşuma gidiyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Elektronik parçalar ve onların birbirine olan ahenkli uyumları hoşuma gidiyor
Yani sebep bu gibi görünüyor. PC'yi sen oyun için toplamadın. Sırf toplamak için topladın, elektronik parçaların uyumu vs. Oyun için motivasyon bulursan zevk almaya başlarsın.

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Salih
Yani sebep bu gibi görünüyor. PC'yi sen oyun için toplamadın. Sırf toplamak için topladın, elektronik parçaların uyumu vs. Oyun için motivasyon bulursan zevk almaya başlarsın.
Mantıklı gibi denemek lazım

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Alperen kaya
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce sistem topladım (RX 6600 XT ryzen 5 5600x). Oyun odaklı bir sistem ancak oyun oynayasım gelmiyor veya oynayacak oyun bulamıyorum. Pc parçaları, PC toplamak vs hoşuma gidiyor ancak oyunlar pek sarmıyor. Sizin öneriniz nedir yanlış oyunları mı seçiyorum yoksa oyunlar mı zevk vermiyor anlayamadım. Arkadaşlarım zevkli zevkli oyunlardan bahsederken bende mimik bile oynamıyor. Görüşleriniz için teşekkürler
hocam o eskilerin hazzını bu kartlar vermiyor isterseniz deneyin

keşke eskiler hep kalsaydı da hiç üretimi durmasaydı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,944
İsim
tümen dağ
insanların çok zevk aldığı oyunlar senın hiç sevmediğin oyunlar olabilir bu doğaldır.
kendı keyfıne göre oyunlar bak ilk baş kısa suren lıneer yapıdaki indıe oyunları oynamanı önerırım
ve ilk baş çoğu oyunda dişini sıkmaya zorla kendini zamanla oyunun yapısına alıştırmak için
mesela en ufak örnek far epic de şuan 5 TL al bence yatarak oynarsın

diğer meselede bu her şeyde geçerli hedeflerini hayallerını gerçelşetirdiğinde aslında arzuladığın kadar keyif alamayabilirsin buda normal.
araya başka şeyler sok ben kitap okuyorum bu aralar programlar öğrenmeye çabalıyorum yani araya başka şeyler sokup zamana bölmek .

yani en azından bunlar bende böyle hocam
iyi geceler dilerim 🖖

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Audiophile
Ben de 32.5 yaşımdayım, artık yılda 5 saat bile oynamıyorum. Eskiden çok oynardım. Sistem toplamıştım 2022'de 3070'li, belki satarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,494
Üyeler
142,935
Son üye
Holi0
Top Bottom