Neler Yeni

Oyun oynayamıyorum neden?

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Talha Açıkgöz
Oyun faktörü çok önemli mesela cs den artık zevk almıyorum 2 hesap var her hafta kasa düşürüp çıkıyorum onun dışında geçen bannerlord aldım arkada mehter ya da et turanı açıp giriyom baya sarıyo 2 gün önce aralıksz 7 saat oynadım mesela forest ve raft oynadık arkadaşlarla oda bayağı keyif veriyor rdr aldım deneyeceğim inşallah arada forza 5 fln giriyom zevkli oluyor yani sevdiğin oyunlardan bulmaya çalış boş zamanlarında video fln izle oyunla ilgili hades,epic in verdiği 20 minutes Li oyun fln güzel yani

Kara*

80+ Silver
Eski oynadığın ya da sevdiğin oyunlara geri dön ufak ekip kur keyfine bak eğlen içinde heves yaptır canlanırsın tekrar

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Salih
Hepinize teşekkür ederim

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
.
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce sistem topladım (RX 6600 XT ryzen 5 5600x). Oyun odaklı bir sistem ancak oyun oynayasım gelmiyor veya oynayacak oyun bulamıyorum. Pc parçaları, PC toplamak vs hoşuma gidiyor ancak oyunlar pek sarmıyor. Sizin öneriniz nedir yanlış oyunları mı seçiyorum yoksa oyunlar mı zevk vermiyor anlayamadım. Arkadaşlarım zevkli zevkli oyunlardan bahsederken bende mimik bile oynamıyor. Görüşleriniz için teşekkürler
Bende aynı ben parayada kıydım gittim RX 7600 aldım en yeni yüksek FPS veriyor diye şimdi müzik dinleyip foruma girmekten başka bir şey yapmıyorum.RX 570 de alsam olurmuş yani.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,531
İsim
.
Eskiler eskiden güzeldi gt750 ler 1030lar oyunların zor açıldığı dönemler güzeldi
Usta 32 bit bilgisayarda GTA 5 çalıştırmaya çalıştırıyordum e haliye çalışmıyordu ne zamanlardı be :D
-

Top Bottom