Arama sonuçları: *

• Users: ROLEXX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ROLEXX

yeni bilgisayar alıcam yardım acil

merhbalar şimdi ikinci elde bir kasa gördüm asusun 2060 6gb ve ryzen 5 1600 var sizce alınır mı? darboğazı çokmu olur oyunlarda sıkıntı yaşarmıyım acil yardım
  2. ROLEXX

Yardım beyler pc için oyun önerisi tır ve otobüs

beyler merhaba öncelikle pc de oynanabilicek otobüs ve tır sumilater oyunlar arıyorum ücretsiz yada korsan varsa bildiğiniz güzel olan önerirseniz sevinirim tlf da güzel var ama pc de pek bilmiyorum acil yardsım olursa iyi olur iyi akşamlar
  3. ROLEXX

ACİL YARDIM FORMAT SORUN VAR

Merhaba beyler arkımın pc sine flasha formatı yükledim biostanda ayarladım mavi ekranda kalıyor pc kendini kapatıyor lütfen acil yardım Yani şöyle şimdi flashtan formatı atıcam mavi ekran geliyor tam yazılar gelicek pc kendisini kapatıyor
  4. ROLEXX

Yardım Mİ10T PRO MU Mİ 11T Mİ

Merhabalar sizce mi 10t pro mu yoksa mi 11t mi kameraya çok önem vermiyorum çok kullanan birisi değilim ama almışken de iyi olsun birinde 144hz diğerinde 120hz var ve işlemci olarak 10t pro daha iyi ama IPS olması biraz sıkıntı sizce hangisini alim ikinci el alıcağım için arasında çok bir fark yok
  5. ROLEXX

M2 ile sata arasındaki fark

Merhabalar merak ettiğim bir konu hakkında bir şey sormak istiyorum bende şuanda sata Bir sniperx BX500 modeli olan bir sata ssd var okuma yazma değerleri ise baktığımda İnternet te 540-500 olarak gözüküyor ve fiyatı 1k civarı fakat m2 ssd lere bakıyorum o fiyata 3200 okuma hızı yazma hızları var...
  6. ROLEXX

Çözüldü✓ Ram model aynı mhz farklı

Merhabalar elimde fury 2666mhz olması gerek 8gb ddr4 ram var satış olarak bulamadım onun yerine Gine fury 3200mhz alsam bir sıkıntı olurmu yoksa mhz aynı olmasımı gerek teşekkürler bir iki yerde aynı ramin satışı var ama aşırı pahalı o fiyata hep 3200mhz likler var
  7. ROLEXX

Çözüldü✓ Hyperx mouse yazılımla tuş atma

Merhabalar yeni mouse aldım hyperx pulsefıre core modelini yazılımı açtım fakat bunu klavye veya mouse taki herhangi bir tuş değil de yeni bir tuş yapmak istiyorum nasıl yapabilirim mesela ileri geri değilde sadece yan fare düğmesi desin oyun oynadığım için konuşma butonu olarak kullanmak...
  8. ROLEXX

maks 800tl ye sessiz mekanik mebran klavye

merhabalar sessiz switch modeli olan mekanik klavye veya kaliteli rgb si olan mebran klavye önerir misiniz? rgb olursa sevinirim her iki klavye türündede
  9. ROLEXX

600-800 fiyat aralığında mekanik klavye önerisi

merhabalar yeni bir klavye alıcağım fp ürünü olarak ne önerebilirsiniz tek şartım sessiz meknaik olması yada baya kaliteli mekanik hisli mebran olabilir şimdiden teşekkürler blue switchten bıktığım için sessiz birşeylere geçme kararı aldım
  10. ROLEXX

600TL Maksimum kulaklık önerisi

Merhabalar kendime bluetooth kulaklık arıyorum anket 50İ modelini buldum ama diğer modellerde daha iyisi varmı diye pek anlamadım anlayan yardımcı olabilirim lütfen MÜZİK DİNLİYORUM GENELDE BASI DA İYİ VEREN BİR MODEL OLURSA SEVİNİRİM FİYAT MAKSİMUM 600 DAHA ALT FİYATTA OLABİLİR
  11. ROLEXX

3060ti için işlemci önerisi lütfen

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda 3060ti gigabyte ın ekran kartını alıcam sizce işlemci olarak ne almalıyım anakartım MSI tomahawk B350 modeli bütçe olarakta çok pahalı değil ortalama bir şeyler arıyorum bütçem net değil şuan kafamda önerilerinize göre bütçem oluşucak iyi günler dilerim
  12. ROLEXX

telefon önerisi lütfen 15-20k

merhaba arkadaşlar telefonum bozulduğu için telefon yenilemeyi düşünüyorum bütçem ort 15-20k dır güzel önereceğiniz bir telefon farsa istediğim şeylerden bir tanesi ekran ince çerçeve birde kamera yeri ekranda çok az yer kaplaması damla çentik olmasa iyi olur şimdiden teşekkür ediyorum
  13. ROLEXX

MSI G2422 ACİL YARDIM

Önecilkle selamın aleyküm MSI G2422 FLAT 170HZ IPS Mönitör de asansör ayak mevcutmu (yukarı aşağı indirip kaldırma özelliği) bilen varsa yazabilirmi BİRDE SİZCE BU MONİTÖR MÜ YOKSA MONSTER ARYOND A24 V1.1 acil yardım indirimdeyken kapi diyorum bir tane
  14. ROLEXX

Bilgisayarım ne kadar eder?

Bilgisayarımı satmayı düşünüyorum sizce ne kadar eder Özellikler: İşlemci:AMD ryzen 7 1700 8 çekirdekli 3.00ghz (overclocksuz) Ekran kartı:MSI Armor gtx 1080 8gb DLLC Özelliği geldi Ram:GSKILL 8*2 16gb ram 3200mhz Anakart:MSI TOMAHAWK B350 SSD:120 gb Snıper BX500 HDD: 2tb (modelinin adını...
  15. ROLEXX

20-25k arası her şey dahil sistem istiyorum

Merhabalar ilk önce sıfırdan parça parça sistem toplamak istiyorum bütçem 20-25k Maksimum içinde tek olmicak şeyler klavye mouse birde hoparlör gerek yok güzel şeyler toplarsanız iyi olur birde hdd yerine full ssd sistem istiyorum
  16. ROLEXX

500Tl altı kablosuz kulaklık önerisi

Max 500₺ bütçem var gürültü engelleme si olan kulak içi bir kulaklık arıyorum mikrofonuda iyi olursa iyi olur Slikonlu slikonsuz farketmez Bunun gibi kulak içi tarzı istiyorum
  17. ROLEXX

7-8k ya güzel sistem tavsiyesi ekran kartlı

Merhabalar bütçem 7-8 bin TL arası apu bir sistem değilde normal ekran kartlı bir sistem almayı planlıyorum öneriniz varmı acaba
  18. ROLEXX

Çözüldü✓ İKİNCİ EL GTX 1660 SUPERLİ PC ALINIRMI BU FİYATA

8.300₺ ya anlaştık ÖZZELİKLER İ3 10100f 3.60 ghz Asus tuf gtx 1660 super 6gb 500gb m2 SanDisk ssd H410 anakart Kingston 8x2 16 gb ram İşlemci de kule tipi bakır borulu soğutma var 650w 80+ psu SİZCE ALINIRMI Hepsinin kutularıda var saten
  19. ROLEXX

1700 TL'ye İŞLEMCİ ALICAM ÖNERİR Misiniz?

1,700 maksimum BÜTÇEM var ne alabilirim sistem 16gb ram Gtx 730 4gb 128 bit
  20. ROLEXX

İşlemci̇ İle Uyumlu Mu Acaba

Esonic h61 anakart ım var i3 12. Nesille uyumlu olurmu anakart 1155 soket herhalde tam bilmiyorum
Top Bottom