Neler Yeni

600-800 fiyat aralığında mekanik klavye önerisi

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
merhabalar yeni bir klavye alıcağım fp ürünü olarak ne önerebilirsiniz tek şartım sessiz meknaik olması yada baya kaliteli mekanik hisli mebran olabilir şimdiden teşekkürler blue switchten bıktığım için sessiz birşeylere geçme kararı aldım

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler hocamda bir şey sroucaktım şimdi geeky de switchin etrafında koruma gibi şeyler yok ama e yoosa da var ses ve hissiyat arasında ne fark var bendeki şuanda blue switch etrafındaki korumalı gibi yani yeni nesil oluyor sanırsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

teşekkürler hocamda bir şey sroucaktım şimdi geeky de switchin etrafında koruma gibi şeyler yok ama e yoosa da var ses ve hissiyat arasında ne fark var bendeki şuanda blue switch etrafındaki korumalı gibi yani yeni nesil oluyor sanırsam
İkisi de aynı switchi kullanıyor ama dediğin şeyi tam olarak anlayamadım fotoğraf atar mısın?

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Sadece biraz daha fazla kirlenir sesleri aynı olur

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisi de aynı switchi kullanıyor ama dediğin şeyi tam olarak anlayamadım fotoğraf atar mısın?
IMG_20231219_191622.jpg

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan

ROLEXX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
ROLEXX
Çerçeveden bahsediyo sanırım ama ikisinde de var çerçeve
attığım fotoğraftaki dediğin gibi çerçeve var ama o atılan iki klavyede sadece + var çerçeve yok ondan bahsediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
attığım fotoğraftaki dediğin gibi çerçeve var ama o atılan iki klavyede sadece + var çerçeve yok ondan bahsediyorum
ha bunlar box switch olarak geçiyor ikisi de hemen hemen aynı sorun yaratmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom