Arama sonuçları: *

• Users: KaptanMC
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Trafik Sorunlarının Çözümünde Kanun mu Daha Önemli Eğitim mi ???

Merhaba Pazartesi Münazara Yarışmam Var ve Yarışma Konusu Trafik Kuralları Eğitim mi Daha Önemlidir yoksa Kanun mu? -Bu yüzden meteryal olarak Kullanmak için bu Konuyu açtım sizce hangisi daha önemli? -Mümkünse Kararınızı sebebini ve nedenini Yazarsanız sevinirim Yardımcı olan herkese...
  2. K

Twitch Mesajlarım Niye Gitmiyor? PLLLLSSS

Sa beyler Twitch bi yayıncı sohbet banı attı bana Sonra Hangi yayıncıya yazarsam yazım mesajlarım artık hiç birine gitmiyor Sebebi nedir? Çözümü ney?
  3. K

Hangi Monitörü Almalıyım???

Sa monitör almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım Not: Lütfen sırf bi YT veya Yayıncı vs. Övdü/Tavsiye etti diye değil'de Kendi Tecrübe/Bilgilerinize/zevkinize göre değerlendirip önerin. Beğendiğim Monitörler...
  4. K

APK Spotify Kullanılır MI?

Sa beyler çevremdeki çoğu kişi APK Spotify kullanıyor Sizce APK Kullanılır mı? 1-APK Spotify Eksileri Neler* 2-Apk Kullanmam bi sorun yaratır mı?
  5. K

RX 6650XT Alınır mı?

Sa 2GB Gpu artık güncellemeyi düşünüyorum 2.el Asus RX 6650XT Buldum (2025/11/1) Ay'a Kadar Garantisi var Normalde 5600TL Ama Kart ile alacağım için sahibinden param güvende ile Alıcam Bu yüzden 466TL Ücret kesiyo Toplam=6066TL'ye geliyor Sizce Alınır mı?
  6. K

ETS VE ATS Sosyal Medyada 36TL'diyolar Doğru mu?

Sa beyler Euro Truck Simülatör ve America Euro Truck Oyunların Tanesi 2.52 Dolar Ama Sosyal medya'da 2'sini Sepete 1.5 Dolar mı ne gösteriyo Sepete ekledim ama Olmadı nasıl oluyor bilgisi olan var mı?
  7. K

Quick Model Ekran Kartları Alınır mı?

Sa 2.EL Ekran Kartı Alıcam Quick modellerin fiyatları düşük ama Soğutması nasıl? Herhangi bir sorunu varmı? -Günde 7-12 saat falan kullanıyorum sizce soğutması vs. yeterli olumu benim için?
  8. K

2.EL Ekran Kartı Öneri?

Sa Max 6.250TL Bütçem Var Ekran Kartı önerir misiniz?? -Sizce hangi model ve Marka Almalıyım? -Oyun İçin ve Yazılım için kullanıcam genel olarak -Nvdia mı AMD mi tercih etmeliyim bu fiyata?
  9. K

Watch Dogs Serisi (Sudan Ucuz)

Sa Beyler Watch Dogs Serisi Şuan TR %85 İndirimle NOT: 1-Watch Dogs 2'ye 18TL Daha Fazla Verip Deluxe Sürümü Alabilirsiniz (Tavsiye ediyorum) 2-Watch Dogs Serisi Fiyatlandırması Bozuk Bir Oyun Serisisidir daha doğrusu çoğu kişi bunu hata sanıyor ama doğrusu bazı oyunları ve Paketleri TR Özel...
  10. K

ACİL!!! Sizce Hangisini Almalıyım ?

Sa Ark son 10 Gündür 2.EL Ekran Kartı Bakınıyordum Ama Kararsız Kaldım Aşşağıddaki Fotoğraflardaki Model/Marka/Furmark Testleri/Fiyata bakarak siz Hangisini Alırdınız Sırasıyla ? 1-Asus RX 6650XT KFG 2yıl Asus Garantisi Var. FİYAT=5.900TL 2-MSİ GAMİNG X RX6700XT Kutu var 6 Ay Mining Yapılmış...
  11. K

Discord Giremiyorum Yardım PLS

SA Beyler Discor'da Girerken Giriş ekranın'da logo dönüyo durmadan bir türlü girmiyo önceden de olmuştu ama pc kapa aç yapınca düzelmişti şimdi düzelmiyo Çözümünü bilen varmı? -Veya Discord Çöktü mü?
  12. K

RTX 3060 Furmak Test Değerleri Nasıl?

Sa 2.EL RTX 3060 12GB Alcam Adamın attığı Furmark testin'de FPS Çok düşük geldi bilmiyorum bana mı öyle geliyor yoksa normal mi? Yani ben daha fazla FPS Vermeli diye biliyorum Bu arada FPS Dışındaki TDP Vs. Onlarda normal mi sizce kart temiz mi?
  13. K

XİGMATEK ODİN 700W 80 PLUS PSU Alınır MI ?

Sa beyler hiç bu marka bir psu duymadım nasıl sizce güvenilir mi yoksa C5 Mİ?
  14. K

PNY Marka 3060 12GB Alınır mı?

Sa beyler 2.EL Pny marka 3060 12 GB Alınır mı? KFG Var. 10 ay garantisi kalmış 5900TL
  15. K

2.EL ASUS RX 6650XT ALINIR MI?

Sa başlıkta gördüğünüz gibi 2.EL Asus RX 6650XT Almayı düşünüyorum Kart 2 YIL daha garantisi var 1 Sene oyun için kullanılmış kutusu Faturası vs. her şeyi var İtopyadan alınmış 5900TL Sizce değer mi? 1-466TL'de sitenin hizmet bedeli var Toplam 6366TL Denk geliyo 2-Psu'da alcam eyer yanın'da...
  16. K

3060 12GB veya 3060Tİ ???

Sa Beyler 3060Tİ Daha iyi olduğunu biliyorum ama 8GB Vram artık yetersiz olduğunu söylüyolar Herkes 10gb Minimum falan diyo RTX3060 İse 12GB Vram var ama İleride kendini besliyemiyecek RX580 8GB Gibi olcak diyenlerde var. -Sizce RTX 3060 12GB Almak mı daha mantıklı RTX 3060Tİ mı? -1080P...
  17. K

8GB RX6650XT Mİ? 12GB RTX 3060 Mİ?

SA Beyler RX6650XT RTX3060 Daha güçlü ama 8GB Vram Olduğu İçin Önermiyolar 1-2 Seneye Çöp Olucak diyolar -Sizce RX6650XT mi veya RTX 3060 mi almak daha mantıklı ? -Oyun ve Yazılım İçin kullanıcam -RX6650XT İşimi görür ama Vram olayı şuan çok konuşuluyo 1080P Kullanıcısıyım 2-3 Sene Sonra...
  18. K

Boyum Uzar mı Sizce?

Sa 17 Yaşındayım Boyum 1.65cm. Babam 1.70cm. Kardeşim 1.83cm. Sizce benim Boyum daha uzar mı? Not: Sırtım'da durduk yere izler çıktı doktor Boy uzama belirtileri falan dedi ama 3 Ay oldu 1cm Artmadı
  19. K

8GB Vram mi? 12GB Vram mi?

Sa Beyler Çoğu Kişi 8GB Vramin artık Günümüz oyunlarında gittikçe yetersiz olduğunu Söylüyolar Ama baktığımız zaman RX6650XT RTX3060'dan daha az Vram sahip olmasına rağmen daha fazla fps veriyor. 1-8GB Vram 12GB Vram'e sahip ekran kartından daha güçlüyse neden 8GBOlanı değilde 12GB Olanı Tercih...
  20. K

6500TL Ekran Kartı Tavsiye

Sa Başlıktaki gibi Max 6500TL Bütçem var ekran kartı önerir misiniz??
Top Bottom