Arama sonuçları: *

1. T

Uzun vadeli sistem tavsiye

PS 5 Dijital ve Series S'i birlikte kullanıyordum hocam yazdığım gibi, PS5 var hala elimde. Series S'i upgrade etmiş olacağım, PS5'te erişemediğim oyunlar var Xbox tarafında. Bir de monitörden OLED TV'ye upgrade olacak. Tekrar teşekkürler yanıtlarınız için.
  2. T

Ben Series S'ten de memnundum. PC'den de 1080p-2K çözünürlük beklentim vardı, belki 6800XT 4K da oynatabilir ama OLED bir TV ile Series X'in de fark yaratacağını düşünüyorum, hem de daha rahat olacak gibi.
  3. T

Teşekkür ederim yanıtlar için, ben de hemen hemen öyle düşünmüştüm. Kısa bir araştırmayla F/P durumunu da gözeterek zorlayarak 6800XT ekran kartlı sistem toplamak mantıklı gözüktü ayırabileceğim maksimum bütçe civarına fakat anlattığım gibi tam olarak saf güce de ihtiyacım yok. Yaşadığım yerde...
  4. T

Merhaba arkadaşlar. Ben PS5 ve eski bir Series S kullanıcısıyım. Çıktığı dönemde Series S alıp bu yılın başında sattım, satarken daha sonra yeniden Series S ya da Series X alırım diyerek satmıştım. Kesin alırım diye düşünerek Gamepass hesabımı satmamıştım hala 2 yıl civarı bir süresi var...
Top Bottom