Arama sonuçları: *

1. B

Bios ve format flashi

Format flash ina bios güncelleme yi atsam format atarken ya da bios güncellemesi yaparken bi sorun olurmu hata alirmiyim
  2. B

Pny ekran karti alinirmi

Teşekkürler cevaplarınız için
  3. B

Pny ekran karti alinirmi

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bi sorum olacaktı ince hesap üzerinden hazır sistem aldim lakin ekran kartı pny rtx 3060 8gb bu kart beni uzermi acaba yani bu kart la her işimi halledebilirmiyim bana bir sıkıntı cikarirmi Not: önceki sistemim gtx 750 ti liydi
  4. B

Monitor olarak hangisi daha iyi ve beni uzmez

Oncelikle herkese selam arkadaşlar hepsiburada üzerinden 3 tane monitöre kafam takıldı hangi monitör daha iyi yada aldığım zaman bana sorun cikarmicak 1.si asus tuf gaming 23.8 inc 165 hz 1ms 2.siSamsung odysey 24 inc 14r hz pivot özellikli 3.su excalibur 200 hz 23.8 1ms Not: excalibur un...
  5. B

Hazir sistem onerisi

Evet rx 6700xt öyle ama AMD tarafından yazılımsal sıkıntılar var diye biliyorum o yüzden daha çok nvidia tarafına yogunlasmaya çalışıyorum
  6. B

Hazir sistem onerisi

Ekran kartı asus ,msi ve gigabyte harici pek güvenemiyorum gaming gen tr de bi buldum a520m msi rtx 3060 Venüs 3x ryzen 5 5500 sizce nasıl anakarr b550 yapayimmi sizce
  7. B

Hazir sistem onerisi

Arkadaşlar öncelikle merhabalar herkesin ramazanı mübarek olsun . Konuya gelicek olursak eski bilgisayarımı saatim ve yerine yenisini almak istiyorum rtx 3060 12 gb lik vs ile ryzen 5 5500 ya da 5600 farketmez bütçe 15 000 TL civari ileriye dönük ji bilgisayar istiyorum anakarti psu vs gelişime...
  8. B

Farkli marka ram mhz leri ayni cl degerli farkli

Öncelikle selamın aleyküm iyi günler dilerim sorum şu olacakti benim bilgisayarımda şuanda 8 gb Ram var fakat bildinik marka değil ddr4 3200mhz cl 18 olması lazım cl değerini tam bilemiyorum sorum şu farkli bir markanın farkli bi cl değerine sahip Ram takılsa sorun olurmu şuanda 8 gb Ram var ben...
  9. B

Smx r29 ve aorus m2 oyuncu mouse

Rampage smx r29 mu yoksa aorus m2 mouse mu cevabı belli gibi duruyor fakat aklımda şüpheler var yani aorus un garanti işlemini bilmediğimden korkuyorum birde kablosu örgülü kablo olmadığı için biraz şüpheliyim öte yandan r29 un ips ve hz olaylarını bilemiyorum ne yapmam lazım bi fikir...
Top Bottom