Arama sonuçları: *

• Users: agile
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

asus tuf fx 506 hm cpu fan kendi kendisine kapanıyor ısı 95 derece olsa bile

asus tuf fx 506 hm cpu fan kendi kendisine kapanıyor ısı 95 derece olsa bile açmıyor yeniden başlatınca düzeliyor klavyeden yazı yazarken farketim dokunamıyordum klavyesine aşırı ısınmasına ragmen 95 96 derecede fan duruyor açmıyor yeniden başlatınca düzeliyor
  2. A

Türktelekoma Geçince Twitter Açılmaması

önceden yerel bir firma olan belenatlantis kullanıyyordum şimdi telekoma geçtim fakat çok garip bir sorunla karşılaştım internette araştırdım dns degiştirmeden chorome bellek temizlemesine kadar hepsini yaptım ama olmadı işin ilginç yanı mobilden wifi ile giriliyor ama masaüstünden girilmiyor...
  3. A

Redmi note 8 videolarda siyah ekran sorunu

3 yıldır redmi note 8 kullanıyorum son bir yıldır prime video Netflix exxen gibi uygulamalarda ses var görüntü yok format attım en son gelen güncellemeyi kullanıyorum ne yaptıysam çözüm bulamadım cake uygulamasındada fotograftaki sorunu yaşıyorum
  4. A

Ekran içerigini gören uygulamaları nasıl güvenli kulanırız

Telefonumun ses açma ve kapama tuşu bozuk buton mapper uygulaması ile iptal ettim bi tanede yardımcı ekran tuşu uygulaması kulanıyorum ses aç kapa için bu uygulamalar cihaz yönetimi için izin istiyorlar bu sayede ekranda ne varsa görüyorlar internet kullanımını kapatım bunların fakat bu güvenli...
  5. A

bu sene yerleşen aday seneye tyt puanı kullanabiliyormu

bu sene üniversiteye tercih yaptım yerleştim kayıt yaptırmadım 2023 de tyt puanımı kullanabiliyormuyum
  6. A

driverpack driver güncelleme sonrası gereksiz uygulamalar

driverpack dan güncelledim adını bilmedigim birsürü uygulama yükledi chorne istart gibi şeyler bunlar virüsmü sponsoru olan uygulamalarmı tekrar format atmalımıyım driverları nasıl hangi uygulama ile güncellemeliyim ücretsiz olan sistemim eski sistem
  7. A

windows orjinal yazılımı ucuza nasıl indirebilirim

internette ucuza satılan keyi alınca windowsu o key üzerinden indirmek mümkünmü windows yazılımının fiyat sitesinde 2600 TL gibi bir fiyat şu an o kadar veremem malesef orjinal yazılıma nasıl ulaşabilirim uygun fiyata windowsu bilgisayara kuracagım
  8. A

Redmi note 8 cake uygulaması görüntü sorunu

Aylardır bu sorunla ugraşıyorum ne yaptıysam çözüm olmadı ingilizce ögrenmek için cake uygulamasını kulanıyordum görüntü tüplü tv gibi. Birbirine giriyor ss aldım lütfen yardımcı olun
  9. A

10000 TL ile toplama sistem

Kasa eskiden kalma var hdd eski pc de var eger 1333 mhz ram yeterli ise 8gb ddr3 oda var bunları çıkınca Battlefield 1 full grafikte 75 80 fps rdr 2 60 fps full grafikte verecek bir sistem toplama için ne önerirsiniz
  10. A

İ5 9400f rx 6600 xt 1333mhz 8gb ram

Bu sistem darbogaz yaşarmı anakartı degiştirmeden sistem toplamayı düşünüyorum lga 1151 pin ram mhz degeri max 1333 mhz kartın rdr2 bf gibi oyunlarda önemsenecek bir kaybım olurmu
  11. A

Çözüldü✓ H61 anakartta overclock

Gıgabyte h61m s2pv anakartım var bu karta oc olmuyor diyorlar fakat bunu açmanın bir yolu varmı eger açabilirsem masrafa girmeden bir ekran kartı ile sistemi toplayacagım birde sıvı sogutmayla işlemcim i5 3340 overclock ne kadar performans artırabilir bu işlemciyi en üst seviyede oc yapsam rx...
  12. A

Çözüldü✓ rx 6600 xt intel amd işlemci

i3 10100f almayı düşünüyorum darbogazı olurmu veya bu işlemci fiyatına yakın amd işlemci varmı performansı daha iyi olan bütçem 2 bin TL olabilir işlemci için
  13. A

ukt sapphire kulananlar

2 yıldan daha uzun süredir sapphire kulanan varmı veya çevrenizde malum fiyatlarda bir defa alınabiliyor alınca 1 yılda bozulursa birdaha alamayacağız o yüzden uzun süredir kulanıp sorun yaşayanlar varmı xfx sapphire gibi markalarda 6000 serisi için genel olarak
  14. A

hangi ekran kartını almalıyım

bütçemi ne kadar az kulanırsam o kadar iyi olacak benim için rx 6600 rx 6500 gtx 1660s rx 3050 aralarında kaldım rdr2 gta5 bf1/5 oyunlarda 60 fps full grafikte stabil verecek kart almak istiyorum bütçe 10 k yüksek kartlara çıktıgımda ssd kulanamayacagım elimde 8 yıldır kulandıgım bilgisayarımda...
Top Bottom