Arama sonuçları: *

1. E

24000-26000 TL Laptop Önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fa507rm-hn052-amd-ryzen-7-6800h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000022CJTT?magaza=Hepsiburada&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=akakce&utm_source=pc&utm_term=k&v=1.51.4&wt_pc=akakce.c.k.pc Bütçeyi...
  2. E

Hayattaki şansıma bak, pc oldu 28.5K:(
  3. E

22099 TL ye Kadar Laptop Önerisi

Nick name'in hakkını veriyorsun:)
  4. E

Some Turkey problems🥲
  5. E

CENG Ve Computer Science, anadoluda okul okumak

Anadolu Üni de köklü bir kurum. Bence orada bilgisayar müh okunur. Bu arada bilgisayarda alt dal olarak yapay zeka-machine learning-data science gibi dallara ilginiz varsa istatistik de yazılır. YTÜ'de yazılım odaklı şekilde okutuluyor ve her yıl 30k öne çeken güzel bir bölüm.
  6. E

Hocam iki cihazı da yakından inceleyebilme şansım oldu, kasa olarak MSI direkt parçalıyor fakat asıl aklımı karıştıran diğer unsurlar. Hp'de asıl kritik kısım wooble(ekranın çok sallanması)
  7. E

CENG Ve Computer Science, anadoluda okul okumak

9 Eylül'e çok yakın bir konumda oturuyorum. 4500'ün aşağısında kiralık bir yer bulmak zor, çok fazla yurt var burada fakat boşluk var mı ve fiyatlar nasıl bilmiyorum. Tanıdık-akraba evi yoksa tüm ihtiyaçlar 7K olur. Bölüm olaraksa DEÜ bilgisayar bilimleri güzel deniliyor. 2 arkadaşım yazacak...
  8. E

Hocam sizce termal anlamda cihaz nasıl? En az 4 yıl kullanacağım için sorun yaşamak istemiyorum.
  9. E

Çıkabilirim dersen ya da indirimleri kovalarsan bu cihaz da iyidir. Jarrod's Tech'in incelemelerine göre piyasadaki en iyi batarya sürelerinden birine sahip...
  10. E

3060'lı versiyonu 5900hs ile vardı ve en son 28k civarıydı, o da stoktaysa. Anime Matrix özelliği ise TR'de satılan çoğu cihazda yok.
  11. E

Kasa, üniversiteyi okuyacağınız yerdeyse mac alınabilir, gereksiz dosyaları ve oyun işini kasada halleder mac'i de okula götürebilirsiniz. 256gb yeter bu durumda. Mac dışında bu cihaza da bakılabilir...
  12. E

En sevdiğiniz şarkıcı kim?

NF-Eminem-Joker-Logic NF: Leave me alone- Layers- Trust- The Search Eminem: Çok fazla var Lose yourself- Without me- Lucky you - Offended - The Ringer Joker: Bi kıvılcım yeter- Müptela - Günah keçisi - Yarasa koleksiyonu- Yaşamak öldürür Logic: Soul food(1 ve 2) - Confessions of a dangerous...
  13. E

@Carl-S @Techno08 @Mehmet Yılmaz
  14. E

Aklıma tek takılan Msı'ın sıcaklıkları, sizce bu değerler fazla mı? Ayrıca adobe uygulamalarını da kullanmaya başlamayı düşünüyorum, +4gb vram'in artısı olur mu?
  15. E

Merhaba, üniversitede mühendislik programları üzerine kullanabileceğim bir laptop arayışındayım, aynı zamanda cihazla oyun da oynamak istiyorum. Aşağıdaki 2 cihazı kıyaslarsak sizce hangisi alır? Nedenleriyle belirtirseniz çok sevinirim:)...
Top Bottom