Arama sonuçları: *

1. BeerDrinker

CS2 Düşük Çözünürlük Darboğaz Sorunu

Herkese selamlar, Geçtiğimiz hafta 260hz monitör aldım. CS2 oynarken 1280x1024 ve yakın olan düşük çözünürlüklerde bir türlü 260 fps civarı alamıyorum. Rekabetçi maçlarda 200 220 arası, deathmatchde 150 200 arası alıyorum. Oyunun grafik ayarlarını kurcaladım fakat değişen bir şey yok. Sanırım...
  2. BeerDrinker

Bilgisayarı açınca beyaz bir ekran çıkıyor

Herkese selamlar, Bilgisayarımı açınca veya yeniden başlatınca Windows parolamı girdikten sonra fotoğraftaki ekran 5 saniye çıkıp Windows geliyor. Bilgisayarın çalışmasında bir etkisi olmadı fakat nedenini merak ettim. Herhangi bir şey de yazmadığı için nasıl çözeceğimi bulamadım. Bu...
  3. BeerDrinker

Akım Korumalı Prize Üçlü Priz Takılır mı ?

Herkese selamlar. Geçenlerde akım koruyucu Brennstauhl 6 girişli 2 metrelik akım koruyucu priz almıştım. Fakat boyu yetmiyor. Bunu prize takıp girişlerden birine herhangi bir uzun üçlü taksam görevini yerine getirir mi? Bir sorun cıkar mı? Teşekkürler
  4. BeerDrinker

Asus Cashback Alabilen Oldu mu?

Herkese selamlar. Ağustosun başında Asus Dual rx 6700xt almıştım. Cashback Başvurumu yaptım onaylandı olarak gözüküyor. Ekim oldu fakat para hala gelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler
  5. BeerDrinker

Ekran Kartım Sizce de Yamuk mu ?

Herkese selamlar, Ekran kartımın yamuk olduğunu düşünüyorum. Uzun vadede bir sıkıntıya yol açar mı? Tavsiyeleriniz varsa duymaktan memnuniyet duyarım. Teşekkürler.
  6. BeerDrinker

Spec Delta Rgb - Fan Renklerini Kontrol Edememe

Herkese selamlar, Kasam Corsair Spec Delta RGB Modeli, Kasamdaki RGB Fanlarını içinden çıkan çoklayıcı ile Anakartım olan Asus Prime B660M-K D4'deki RGB headere taktım. Fakat Armory Crate uygulamasında cihazımı görmüyor ve fanlarımın rengini kontrol edemiyorum. Ne yapmalıyım? Teşekkürler.
  7. BeerDrinker

Psu Hakkında Bir soru

Herkese selamlar, Arkadaşımın sistemi bugün düğmesine bastığında fanlar 1 saniye dönmüş ve kapanmış. Sonraki tekrar denemelerinde bilgisayar açılmamış. Sorunun güç kaynağından olduğundan şüpheneliyoruz. Benim güç kaynağımı onun sistemine takıp denemek benim güç kaynağıma zarar verir mi sizce ...
  8. BeerDrinker

Bluetooth Adaptörü Önerisi

Herkese selamlar. Toplayacağım masaüstü bilgisayar için Bluetooth adaptörü arıyorum. Usb tarzında olursa ve Genel olarak Dualshock 4 V2 bağlayacağım için desteği olursa iyi olur. Önerileriniz için teşekkür ederim.
  9. BeerDrinker

Displayport Kablosu Önerisi

Herkese selamlar, Displayport kablosu için önerilerinize açığım. Ekran kartım Rx 6700xt ve şuanki monitörüm 1080p 144hz fakat ileride 2k 165 hz'e upgrade etmeyi planlıyorum. İleride yapacağım bu upgrade'ye uyumlu olan ve fiyatı uygun olan bir displayport kablosu arıyorum. Bütçem Maksimum 200...
  10. BeerDrinker

Ankara Pc Montajı Yardım

Herkese selamlar, Ankara içerisinde işin kurdu olmuş PC montajı hizmeti verebilecek güvenilir bir tanıdığınız var mıdır? Ücrette anlaşıp eve gelip hizmet vermesini istiyorum. Yenimahallede ulaşımı kolay bir yerde oturuyorum. Forumda bir kaç arkadaş yardım edebileceklerini söylemişti. Son...
  11. BeerDrinker

Arkadaşlar bu marka ram alınır mı ?

Herkese selamlar, Arkadaşlar ramlerle aram iyi olmadığı için size danışmak istedim. Linkteki ram alınır mı güvenilir midir...
  12. BeerDrinker

Yanlışlıkla Ekran Kartının Arka Pinlere Dokundum Bişey olur Mu?

Arkadaşlar selam, Yanlışlıkla ekran kartını kutudan çıkarınca fotoğraftaki kırmızı ile işaretlediğim pinlere dokundum. Statik elektrik muhabbetinden ekran kartım zarar görmüş müdür ?
  13. BeerDrinker

Ankara'da Pc Montajı Yapacak Yer

Herkese selamlar, Ankara'da sistemin montajını yapacak bir yer arıyorum. Mediamarkt ve vatan bilgisayar vb yerler parçaları kendilerinden alınmasa dahi montaj hizmeti veriyor mu? İlk önceliğim bu tarz yerler. Zorda kalırsam sistemin montajını kendim de yapabilirim fakat yukarıdaki profosyonel...
  14. BeerDrinker

Sistem montajını kendim mi yapmalıyım?

Herkese Merhaba, Tüm donanımlarımı tek tek satın almış bulunmaktayım. Daha önce hiç bilgisayar montajı ile ilgili bir tecrübem olmadı. Fakat youtubede'de topladığım sistemin parçalarının aynı olduğu bir çok montaj videosu mevcut. Bu işi tek başıma videoları izleyerek yapabilir miyim? Yoksa...
  15. BeerDrinker

Sizce Bu Parçaları Kendim Toplamakla Hata Mı Yaptım ?

Herkese Merhaba, Donanım arşivi geçen hafta Rx 6700xt paylaşınca bu ekran kartını satın aldım ve bunun etrafında ilk defa kendi sistemimi toplamak istedim. Fakat diğer parçaları da yanına satın alınca kazık mı yedim veya hazır almaya göre maliyetli mi oldu sizlere sormak istedim. Satın...
  16. BeerDrinker

🔥İndirim Samsung 500 GB 970 EVO Plus M.2SSD 1074 TL

Kioxia bile 850 lira bandında gezerken bence güzel fiyat. https://www.amazon.com.tr/dp/B07MFBLN7K/ref=asc_df_B07MFBLN7K1657494000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07MFBLN7K&linkCode=asn
  17. BeerDrinker

Bu Anakart bu fiyata Amazon Germany'den alınır mı?

Herkese Merhaba, Arkadaşlar yakın zamanda alacağım i5-12400f işlemci için Anakart araştırırken buna denk geldim. Sizce bu fiyata Amazon Germany'den alınır mı ? Garantide bir sıkıntı yaşar mıyım...
  18. BeerDrinker

i5-12400f için Anakart Önerisi

Herkese selamlar, Geçtiğimiz hafta Donanım Arşivinin paylaştığı Asus Dual Rx 6700xt'yi satın aldım. Bu ekran kartı çevresinde ilk sistemimi toplamak istiyorum. İşlemci olarak i5-12400f düşündüm. Bu işlemciye uygun olacak bir h610m anakart seçmek istiyorum. Anakartlardaki H610m'den sonra gelen...
Top Bottom