Arama sonuçları: *

1. RickGrimess

Bu Laptop alınır mı?

Merhabalar dostlar bu laptop alınır mı veya bu fiyatlara daha iyi öneriniz var mıdır...
  2. RickGrimess

Bu Ayakkabıyı Erkek Giyebilir mi?

Ürünün açıklamasında kadın ayakkabısı olduğu yazıyor. Sizce bu ayakkabıyı erkek giyebilir mi?
  3. RickGrimess

Sizce Hangi Buzdolabı Daha İyidir?

Merhabalar Dostlar; Hangi buzdolabını almalıyım sizce?
  4. RickGrimess

Appdata roamingdeki dosyaları sildim ne yapmalıyım?

Merhabalar Win+R den temp falan temizleyeyim derken appdata ya girmişim ve hepsini sildim, uygulamaları açmak isteyince bu hatayı veriyor sanırım sildiğimden dolayı. Ne yapmam gerekiyor yardım edebilir misiniz?
  5. RickGrimess

Ütü Önerisi

Merhabalar ütü almak istiyorum model seçme konusunda yardımcı olabilir misiniz? Fotodaki ütü nasıldır alınabilir mi?
  6. RickGrimess

Mx4 vs Snowman T6 nın içinden çıkan Termal Macun

Merhabalar Dostlar; R5 5600 işlemcim için snowman t6 soğutucu aldım. Termal macun olarak içinden çıkanı mı (şırınganın üstünde 14.3 w yazıyor) kullanayım yoksa elimde bulunan mx4 ü mü kullanayım?
  7. RickGrimess

Cs 2 de Rank Açılmadan Drop Gelir mi?

Merhaba dostlar, şimdi ben seçkini yeni aldım ve oyunda seçkin modu kilitli gözüküyor. Sanırım seçkin modunu açmak için rekabetçi modda falan 10 maç kazanmam lazım. Eğer 10 maç kazanmadan rütbe atlarsam kasa falan düşer mi?
  8. RickGrimess

Laptop Power Tuşu İletim Kablosu

Merhabalar Dostlar; Laptop un power tuşunun iletim kablosu bu halde. Power tuşuna elektrik gelmiyordu bende bu kabloyu tak çıkart yaparak sanırım kısa devre falan yapıyor öyle açıyordum. Artık uçlar iyice gidince açılmamaya başladı. Laptop u açmanın başka bir yolu yok mudur?
  9. RickGrimess

F/P Açısından Hangi Soğutucuyu Almalıyım?

Merhabalar Dostlar; R5 5600 için f/p olarak sizce hangisi daha mantıklı? Mesela t6 ile se 224 xts arasında 2 kat fiyat farkı var buna değer mi? Ayrıca bu fiyatlara sizin başka önerileriniz var mıdır...
  10. RickGrimess

Bu Fan Bu Çoklayıcıya Uyar mı?

Merhabalar Dostlar; Fotoğraftaki hiper kasa fanını neyle besliyoruz, molex falan mı? Benim kasada rgb fan çoklayıcı var 2 tane fan yuvası boş ve 4 pinli, bu fan o girişlere girer mi? Bilenler var mıdır?
  11. RickGrimess

Aoc Q24G2A İyi midir, Alınır mı?

Merhabalar Dostlar; Bu monitör hakkındaki düşünceleriniz nelerdir, bu fiyata alınabilir mi? https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-aoc-q24g2a-bk-23-8-1-ms-qhd-freesync-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,153981757.html
  12. RickGrimess

Windows 10 Etkinleştirme

Merhabalar arkadaşlar internetten uygun fiyata win 10 pro key aldım ve key birçok kişi tarafından kullanılıyor dedi ve satıcı telefonla etkinleştirme yapmamı söyledi. Sizce telefonla etkinleştirme seçeneğindeki o kodları vermemde bir sakınca var mı, güvenli midir?
  13. RickGrimess

Psu dan Ses Geliyor Yardım Eder misiniz?

Psu dan gelen bu ses coil whine sesi midir yoksa prizden elektrik çektiği için çıkan bir ses midir?
  14. RickGrimess

Hangi Ram i Tercih Etmeliyim

Merhabalar sizce hangisi daha kalitelidir? Bu fiyatlarda başka onerileriniz var mıdır?
  15. RickGrimess

Psu Önerisi Yapar mısınız?

Merhabalar; Fotodaki psu lardan hangisi kalitelidir, uzun yıllar götürebilir veya sizin önerileriniz var mıdır? ▪İşlemci : R5 5600 ▪Ekran Kartı : Rx 6750xt • Min Gereksinim : 650w • Max Bütçe : 1250 TL civarı
  16. RickGrimess

Kasa ve Psu Önerisii

Merhaba Dostlar; Dark maxima v12 kasasını veya Msi mag forge 100r (650w 80+bronz dahili psu) kasasını önerir misiniz? Fotoğrafını koyduğum psu lardan hangisini önerirsiniz? Veya başka önerileriniz var mıdır? ( Elimdeki gpu rx 6750 xt Uzunluğu 32.3 cm ve min 650w psu öneriliyor. Bu kriterlere...
  17. RickGrimess

Amd Raise The Game Bundle Kampanyası Ne zamana kadar geçerli?

Merhaba arkadaşlar Amd nin bu kampanyası ne zamana kadar geçerli? Netten bakınca hem 13 Ağustos diyor hem de 10 Eylül diyor. 12 Ağustos kartı almak için, 10 Eylül ise kodu kullanmak için son süre mi?
Top Bottom