Neler Yeni

Appdata roamingdeki dosyaları sildim ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Rick Grimes
Merhabalar Win+R den temp falan temizleyeyim derken appdata ya girmişim ve hepsini sildim, uygulamaları açmak isteyince bu hatayı veriyor sanırım sildiğimden dolayı. Ne yapmam gerekiyor yardım edebilir misiniz?
20231216_013934.jpg

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,916
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Düzelmez gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Rick Grimes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,916
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Appdata'yı silmeden önce oluşturulmuş bir otomatik geri yükleme noktasına geri dön.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-12-16 020423.png
    Ekran görüntüsü 2023-12-16 020423.png
    24.8 KB · Hit: 21

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Merhabalar Win+R den temp falan temizleyeyim derken appdata ya girmişim ve hepsini sildim, uygulamaları açmak isteyince bu hatayı veriyor sanırım sildiğimden dolayı. Ne yapmam gerekiyor yardım edebilir misiniz?
Alıntıyı görüntüle
Yeni profil oluştur bu profili sil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama masaüstü indirilenler belgelrim videolat klasorundekiler falan gider haberin olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Rick Grimes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni profil oluştur bu profili sil.

Ama masaüstü indirilenler belgelrim videolat klasorundekiler falan gider haberin olsun.
Hocam peki başka bir çözüm yolu yok mudur?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,916
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Rick Grimes
Son düzenleme:

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Görmemişim mesajınızı hocam.

Alıntıyı görüntüle
@Amanita Hocam 1 Aralık'a ait bir yükleme görünüyor. Yaparsam olur mu?
Olur ama dikkat et 1 aralıktan sonra yaptığın indirdiğin her şey silinir. Yani öyle önemli bir şey varsa yedek al.

Zaman makinesi gibi düşün. Bilgisayarın 1 aralık tarihine geri dönecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Rick Grimes
@Amanita Hocam masaüstündeki simglere tıklayınca açılıyor programlar. (Ben görev çubuğuna tıklayınca hatayı alınca bir şey oldu sandım da) steam ın kurulu olduğu dosyayı bulup cs ye girdim ve sorunsuz oynayabildim. Herhalde bir sorun yoktur o zaman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,361
Üyeler
142,406
Son üye
Egext
Top Bottom