Arama sonuçları: *

1. Championship_

Ekran kartı aldım h.o g.o ne diyonuz

hayirli olsun..
  2. Championship_

Çözüldü✓ DA sistemi aldım oyundan atıyor sebebini anlayamadım ekran kartı hatası alıyorm

Kanka crash yiyosun, steam e gir oyuna sag tikla ozellikler de orda sistem dosyalarini dogrula yada oyun dosyalarini dogrula diye bisey var onu yap, sonra tekrar gir oyuna
  3. i7 7700k+gtx 960 2 gb

i7 7700k+gtx 960 2 gb

colormaster islemci sogutucusu asus x hero anakart 16 gb ram (3200mhz) gtx 960 2 gb ekran karti i7 770k islemci zalman kasa 600w guc kaynagi detayli bilgi icin lutfen whatsapdan mesaj atin yada arayin 5388243434 fiyat 9000tl takas dusunmuyorum
  4. Championship_

Öneri Beyaz Ve Sağlam Masa Önerisi

takipdeyim
  5. Championship_

Bu 3 monitörden hangisi?

Vg24vqe
  6. Championship_

Core i5-10400F + GTX 1660 Super Sistem Alınır mı?

2 adet monitor var , monitorlerin her birinin sifiri 6k neredeyse bana cok makul geldi fiyat bilmiyorum size sormak istedim 1662334110 2 adet monitor var alacagim sistemde hocam
  7. Championship_

Alarmları Açın Fena Sistemler Geliyor

adami ne kadar taniyosunuzda dürüst diyorsunuz, öylr youtubeda ekran karşina gecince sergiledigi tavirlar ile günlük hayattaki tavırları ayni olmayabilir belkide kötü biridir ve sadece youtube kanalinda iyidir bilemeyiz.Ben kötü biri demiyorum ama tanimadigimizi ve bilemedigimizi belirtiyorum...
  8. Championship_

Bu klavye alınır mı ?

karar verdiysen hayirli olsun reisim
  9. Championship_

Nasıl Bir PC Toplamalıyım

anlasilan el mahkum 1 şekilde rayzen islemci alacagiz
  10. Championship_

aciklama icin tşk kardeşim peki pcı4 destegi olan intel islemi ile bu ekran kartini kombinlesek hangi intel islemciyi almamiz gerekir
  11. Championship_

pcı 4 nedir
  12. Championship_

tşk dostum islemciyi intel almak istiyorum fakat onun icin ne onerirsin
  13. Championship_

hayir sadece kasa 1659605709 bahsettigin ekran karti bumudur https://www.akakce.com/ekran-karti/rx-6500-xt.html
  14. Championship_

8.5k kardeşim maximum
  15. Championship_

arkadaslar akici ve rahat bir sekilde STEAM PUBG oynayabilmek icin nasil bir pc toplamaliyim bu konulara cok yabanciyim bana yardimci olursaniz cok sevinirim.şimdiden teşekkürler
Top Bottom