Arama sonuçları: *

• Users: Void
  • Order by date
  1. V

300-800 TL Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Önerisi

https://www.amazon.com.tr/Kablosuz-Kulakl%C4%B1k-Bluetooth-Kulakta-Mikrofonlu/dp/B0BVQG2LVW?ref_=Oct_d_omwf_d_26232650031_3&pd_rd_w=1Pz0W&content-id=amzn1.sym.3a86b053-1e0f-4a21-af2b-c4cc406f446f&pf_rd_p=3a86b053-1e0f-4a21-af2b-c4cc406f446f&pf_rd_r=W8EF4D2CCKDM4SW004XC&pd_rd_wg=pNsEv&pd_rd_r=98f8...
  2. V

300-800 TL Kulakiçi Bluetooth Kulaklık Önerisi

Önceden elimde Anker Soundcore Liberty vardı yaklaşık 2 sene idare etti şimdi sağ kulaklık şarj olmuyor, bu sebeple yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Böyle ses kalitesi iyi, dışarıdaki seslerden rahatsız olmayacağım, kulağa oturan bir kulaklık bakıyorum. Sadece müzik ve video izlemek amaçlı...
  3. V

Razer Kraken X 7.1 kulaklık bandı kırıldı

Hocam aynen anlattığım şekilde oldu, bilmiyorum. Bu garantiye nasıl ulaşacağım biraz baktım fakat yılbaşından ötürü kapalıymış galiba.
  4. V

Razer Kraken X 7.1 kulaklık bandı kırıldı

Selam herkese. Bu kulaklığı almıştım gayet de memnunum fakat bu sabah kulaklığı boynuma takmıştım, çıkartırken biraz esnetmem gerekiyordu o esnada kulaklığın bandı sol üst taraftan kırıldı. Kopukluk yok ama şuan kırık durumda ve acaba garantiye göndersem ne yapabilirler bu konu hakkında ve Razer...
  5. V

Bursa İnternet Saglayicisi Önerisi

Arkadaşlar internet annem üzerineydi o da geçen ay yeni tarife almış TürkTelekom üzerinden 2 sene taahhüt var bu duruma çok moralim bozuldu cayma bedeli 370TL istiyorlar Milenicomun sitesinde 200 TL faturaya yansıtılacak diyor 170TL de kendimiz ödesek değer mi? Böyle bir risk alınır mı veya...
  6. V

Hayır 100 luk pakette var ama 24 öneriyor
  7. V

Arkadaşlar sanırım evde Superonline Fiber hattı varmış millenicom adlı firmadan sorguladığımda böyle çıkıyor ve fiyatı makul geldi fakat altyapının karşıladığı maksimum hız 100 mbps olmasına rağmen bana neden 24 mbps öneriyor firma acaba bunun bir sebebi var mıdır?
  8. V

Hocam ping durumunuz iyi mi örneğin lolde falan ne pinglerde oynuyorsunuz özellikle kesinti oluyor mu ne zamandır turk Telekom kesinti oluyor da.
  9. V

Internetkutusu diye bir firma var altyapim 44 mbps 400 mt santral uzaklığı ve 100 Mbps İndirme 8 Mbps Yükleme için 100 TL istiyorlar. Şuan Türk Telekom 16 Mbps internetim var upload çok zayıf ve faturam 130 TL. Sizce geçilir mi TT'den internetkutusuna kullanan var mı?
  10. V

Razer Kraken X 578 TL

Hijyen önemli hocam. Hiç açılmamış kulaklık da olacağını düşünmüyorum. Hem güven de bir kıstas sonuçta.
  11. V

Razer Kraken X 578 TL

Hocam bu bile bütçem için fazla, video çeken arkadaşlar hep fırsat ürünler tanıtıyor maalesef bir türlü denk gelemedim. Artık bu kulaklığı da derhal satın alıp bilgisayar işlerinden elimi çekmek istiyorum :confused: 1661948788 Biraz daha bekleyeceğim sanırım. Fiyatı 500'lere gerilesin diye...
  12. V

Razer Kraken X 578 TL

Evet arkadaşlar sizce alınır mı bu fiyata? Uzun zamandır bakıyorum.
  13. V

Yardım 600-700TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

Hocam bu kulaklık mı Razer Kraken X mi daha iyidir sizce?
  14. V

Yardım 600-700TL arası oyuncu kulaklığı önerisi

https://www.amazon.com.tr/Asus-Gaming-Oyuncu-Kulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-Nintendo/dp/B07XS9HX5P/ref=asc_df_B07XS9HX5P/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510101355276&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=18422375624949037520&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012769&hvtargid=pla-867...
  15. V

Öneri 500 TL Mikrofonu Güzel Oyun Kulaklığı Önerisi

Hocam ağır duruyor bayağı kendiniz test ettiniz mi?
  16. V

Öneri Canım Sıkıldı Oyun Önerir misiniz?

Just Cause var güzel oyundur videolarina bakarsaniz..
  17. V

Hayır, competitive oyunları çok oynamıyorum, sesi iyi verip iletsin yeterli.
  18. V

Arkadaşlar selamlar. Aslında sadece mikrofon alacaktım fakat çoğu kişi mikrofonlu kulaklık almam doğrultusunda beni yönlendirdi. Bu sebeple uçuk değerlere varmadan, işimi görecek ve sesi güzel iletebilecek bir kulaklık arayışındayım. Hafif, sesi güzel veren ve ileten bir kulaklık tercihimdir...
  19. V

amazon WiFi adaptörü önerisi

Ben 100 liralık aldım çabuk isiniyorlar ve ping hiç stabil olmuyor. Size tavsiyem çok uzun ve siritmayacak bir mesafe değilse elektrikciden Cat 6 kablo ve jak alıp jak pensesiyle kendinize kablo yapmanız.
  20. V

Performax Xercon Kasa RGB Led Kapatma

Denedim fakat işe yaramadı.
Top Bottom