Arama sonuçları: *

• Users: Rilroalpt
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Rilroalpt

Kulak içi Kulaklık Önerisi

Selamlar, Uzun zaman önce Gamepower Kizaru almıştım ve ses kalitesi performansından gayet memnunum fakat artık ağır ve konforsuz gelmeye başladı. Seslendirme sanatçısı olduğum için de gayet iyi bir mikrofona sahibim fakat çok amaçlı genellikle müzik ve oyunda kullanılabilecek Gamepower...
  2. Rilroalpt

Annem İçin Zarif Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar, anneme telefon arıyorum. Zarif, ince orta boylu bir şey olursa çok sevinirim. Şu sıralar Samsung A serisine kafayı takmış sanırsam bütçe 10-15k
  3. Rilroalpt

❌İndirim Bitti! -%9 2.174,99TL RØDE NT-USB MINI

https://www.amazon.com.tr/dp/B084P1CXFD Seslendirme yapan biri olarak kendim MXL 990 kullanıyorum fakat ses kartına ayrı mikrofona ayrı para vermek istemiyorsanız acayip iyi f/p mikrofon, hyperx quadcastmiş falan filan içinden geçer haberiniz olsun
  4. Rilroalpt

DeepCool LT720 mi, Corsair iCUE H150 mi?

İşlemci Ryzen 7 7800x3d https://www.amazon.com.tr/DeepCool-So%C4%9Futucu-LT720-Sonsuzluk-Teknoloji/dp/B0B9SKBGFP https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-corsair-icue-h150-cw-9060054-ww-islemci-sivi-sogutucu-fiyati,1474407993.html Ekran kartı 4070ti Bu speclere uygun hem soğutucu hem de...
  5. Rilroalpt

Gainward GeForce RTX 4070 Phoenix Alınır mı?

Gainward GeForce RTX 4070 Phoenix https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/202643268_-geforce-rtx-4070-phoenix-gainward.html Belçika'dan alacağım. Daha iyi bir 4070 modeli varsa söyler misiniz? Ben bunu düşündüm. Bildiğim kadarıyla Gainward yurtdışında çok yaygın bir ekran kartı...
  6. Rilroalpt

Presonus Audiobox 96 25TH(AE)+ MXL 990 Cızırtı Sorunu

Başlıktaki gibi bir sorunla karşı karşıyayım. Cızırtı arada gelip 3-5 saniye sürüp gidiyor. Telefondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Telefonu masadan kaldırıp arkaya koyduğumda düzeliyor(radyasyonun ses kartını etkilediğini düşünüyorum) sanırım ama kesin ve kanıtlı bir çözüm olduğunu...
  7. Rilroalpt

Sade Oyuncu Koltuğu Önerisi

Sade renkli, mümkünse kumaş kaliteli bir oyuncu koltuğu arıyorum 1.80 boy 75 kiloya uygun olursa çok iyi olur. Koltukları bayağı araştırmış arkadaşlar veya kullanıp öneren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bütçe 5500
  8. Rilroalpt

DDR5 Sisteme Ekran Kartı Önerir Misiniz?

İşlemci olarak Ryzen 7 7800x3d kullanılacak. 360Hz 1080p monitör ile kullanılacak. Ekran kartı olarak RTX 3070 TI veyahut RTX 3080 düşünüyorum. Kendi önerileriniz varsa yazarsanız çok sevinirim. 3070 TI veya 3080 arasından önerecekseniz hangi modeli öneriyorsunuz?
  9. Rilroalpt

Fortnite Garip FPS Sorunu

Sistemim imzamda yazıyor, Grafikleri düşürdükçe kasmalar ve takılmalar artıyor. Grafikleri yükselttiğimde daha akıcı oluyor fakat oyun böyle çok göz yorucu yüksek grafiklerde oyunu oynayamıyorum resmen. Monitörümün 1600x900 olduğundan dolayı böyle bir sorun yaşadığımı düşünüyorum.
  10. Rilroalpt

Koltuk Tavsiyesi Max 6000TL

Boy: 180 Kilo: 75 Siyah-Gri renklerinde, oyuncu koltuğu arayışındayım. Çok uzun süre ders çalışıyorum ve uzun oturmalarda sıkıntı yaratmamasını istiyorum. Eğer koltuklara zamanında kafa yormuş arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
  11. Rilroalpt

AMD Ryzen 5 3600 Overclock Testlerim

Benim overclock testlerim ve kullandığım değer aşağıda arkadaşlar, stabilitesini tek ölçtüğüm değer 4.4GHz de oldu. Bu değerlerin geçerliliği sadece benim işlemcim için geçerlidir. Benden istediğiniz bir test olursa veya aklınıza takılan bir şey sorabilirsiniz. Soğutucu: Cooler Master MasterAir...
  12. Rilroalpt

B450 Tomahawk Max, Maksimum M2 Hızı Nedir?

Merhaba, B450 Tomahawk Max için M.2 SSD bakıyorum PCI-e 3.0 destekliyor fakat ben bu anakart ile en fazla hangi M.2 yi takabilirim? Okuma/Yazma değeri olarak bu anakartın kaldırdığı maksimum değerler kaçtır acaba bu slotla onu merak ediyorum.
  13. Rilroalpt

GTA IV Türkçe yaması arıyorum

Arkadaşlar merhaba, eskiden kurduğum bir yama vardı ama bayağıdır uğraştım bulamıyorum: Yamanın yanında böyle bir not defteri vardı not defterinde detaylıca bütün hikayedeki terimleri vs. anlatmıştı çok hoşuma gitmişti. Güzel de bir çeviriydi. Bilen arkadaşlar varsa linkini atarsa çok sevinirim.
  14. Rilroalpt

Micron E-Die OC nasıl yapılır?

Amd Ryzen 5 3600 B450 Tomahawk Max Ramler Crucial Ballistix 3200mHz CL16 Çok yüksek değerler istemiyorum 3600mHz CL14 gibi bir değer kolay bir şekilde stabilize ediliyor sanırsam. Daha önce yapmış arkadaşlar bu değerleri görmemde bir sakınca olur mu? Yapabilir miyim? Yaparsam stabil olur mu...
  15. Rilroalpt

Çözüldü✓ Kasa Fanı Tavsiyesi-

Güzel bir soğutma yakalamak istiyorum. Egzos fanı olarak Be Quiet veya Akasa Viper düşündüm yüksek CFM li olarak. Elimde 93cfm Silverstone fan ve 2 tane 45cfm lik XPG var. Egzos fanı olarak Silverstone u kullanıp 45 likleri üste koyup ön üçlüye de güzel mor ışık verecek cfm i yüksek fanlar...
  16. Rilroalpt

Kule Tipi Soğutucu Önerisi

Ryzen 5 3600 işlemci için noctua ve arctic dışında (bunlar zaten aklımda) güzel gözüken ve aynı zamanda performansı da güzel olan kule tipi soğutucu arıyorum. Bütçe max 800-900 olabilir.
  17. Rilroalpt

Ram Önerisi B450 Tomahawk Max-R5 3600

B450 Tomahawk MAX + Ryzen 5 3600 için kaliteli ram önerisi.(çipleri vs.) Ramlere OC yapmayı düşünüyorum en iyi OC li performansı hangi ramde alırım bütçe 1400TL. 1663957459 @Rᴇᴠᴇɴɢᴇ @Ckribrahim @bana beko derler yardımcı olursanız sevinirim.
  18. Rilroalpt

Crucial Ballistix 3200mhz vs Any 3600mhz (8x2)

B550 Anakart Ryzen 5 3600 İşlemci ile kullanılacak.
Top Bottom