Neler Yeni

Çözüldü✓ Kasa Fanı Tavsiyesi-

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Güzel bir soğutma yakalamak istiyorum. Egzos fanı olarak Be Quiet veya Akasa Viper düşündüm yüksek CFM li olarak. Elimde 93cfm Silverstone fan ve 2 tane 45cfm lik XPG var. Egzos fanı olarak Silverstone u kullanıp 45 likleri üste koyup ön üçlüye de güzel mor ışık verecek cfm i yüksek fanlar istiyorum. Ama şöyle de olabilir: Ön üçlüye Silverstone+2 XPG, Egzos fanı Be Quiet veyahut Viper. Ama böyle yaparsam da çok ışıksız kalıyor içerisi en azından ön tarafa ışıklı fan dizmek istiyorum. Önerilerinizi istiyorum. 3 tane mor yanabilen CFM i 55-60 üstü fan arıyorum. Bütçe 1000 lirayı geçmezse sevinirim.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Boş iş. Buna gerçekten ihtiyacınız yok. Ekran kartı 3 derece sıcak çalışınca yanmıyor. 100 liranız cebinize kalsın.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boş iş. Buna gerçekten ihtiyacınız yok. Ekran kartı 3 derece sıcak çalışınca yanmıyor. 100 liranız cebinize kalsın.
Ekran kartımın yüksek sıcaklık sorunu var. Bu yüzden istiyorum, üstelik iyi niyetinizi anlıyorum ama neyi istemeyip istemeyeceğim kararı da bana kalsın lütfen. Öneriniz varsa yapın geçin. Saygılar

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Güzel bir soğutma yakalamak istiyorum. Egzos fanı olarak Be Quiet veya Akasa Viper düşündüm yüksek CFM li olarak. Elimde 93cfm Silverstone fan ve 2 tane 45cfm lik XPG var. Egzos fanı olarak Silverstone u kullanıp 45 likleri üste koyup ön üçlüye de güzel mor ışık verecek cfm i yüksek fanlar istiyorum. Ama şöyle de olabilir: Ön üçlüye Silverstone+2 XPG, Egzos fanı Be Quiet veyahut Viper. Ama böyle yaparsam da çok ışıksız kalıyor içerisi en azından ön tarafa ışıklı fan dizmek istiyorum. Önerilerinizi istiyorum. 3 tane mor yanabilen CFM i 55-60 üstü fan arıyorum. Bütçe 1000 lirayı geçmezse sevinirim.
3-5 derece için 1000 lira çok saçma. lian li ve noctuaya bak bari

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
3-5 derece için 1000 lira çok saçma. lian li ve noctuaya bak bari
Hocam ben saçma demeniz için konu açmıyorum farkındasınız di mi???? Öneri için foruma yazıyoruz sinir hastası olup çıkıyoruz yemin ederim ya

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Tercihimi Cooler Master Sickleflow 3x120mm RGB den yana yaptım bu arada arkadaşlar. 62CFM ve 2.5 statik basınca sahip. 650-1800RPM" 8-27dBA

Top Bottom