Arama sonuçları: *

• Users: Y4qup
  • Order by date
  1. Y

Staj devamsızlık gitmedigin gün yok yazılma

götürmedim
  2. Y

Staj devamsızlık gitmedigin gün yok yazılma

Öncelikle merhaba, staj devamsızlık hakkında aklımda takılan konular var. Bütün iki dönem boyunca eksiksiz gittim sadece bundan 2 hafta önce gitmedim hani e-Okul'a o gunle alakali yok yazilamsidim ogretmenin de haberi var bir de dün ve bugün gitmedim dun notere gitmem gerekiyordu bugün de...
  3. Y

fan kontrolcu yardım

Öncelikle merhaba. Benim kasamın markası MSI MAG Forge M100R. Kasanın şu an RGB kontrolcusu çalışmıyor yeni kontrolcu almayı düşünüyorum ama 3 pinli kontrolcu bulamadım internette. Resimde koydum bunlardan benim fanların girişi bu urunu alırsam fanın RGB'lerini değiştiremem kasnın LED kablosunu...
  4. Y

bilgisayar acilirken windows logosunda donuyor/anakart logosunda kalıyor

merhabalar oncelikle bilgisayara format atarken windows wkeanina veya asus logosuna atiyor ve tam dolma isarwti baslarken sonuyoe normalde m2 vardi baska hardisk denesim arkadasta hardiskini taktim denedim flashda nbr gpt denedim other os uefi denedim securty bot denedim farkli flash denedim...
  5. Y

format baslarken asus yazksinda kaliyor

m2 ssd dese hardiskdede ayni hata veriyo
  6. Y

hardisk bos veya hatali diyor
  7. Y

Öncelikle merhaba, formata başlarken ASUS yazisi geliyor tam baslayacak donuyor. Cok arastirdim forumlarda falan, GPT denedim, MBR denedim, legacy denedim BIOS'u guncel ama gene guncelledim akliniza gelebilecek her şeyi denedim kafayi yemek uzereyim. Baska hardiskle denedim, flash baska denedim...
  8. Y

Kasa çalısyor ama monitör calismiyor

Öncelikle merhabalar arkadaşlar sorunum baslikta ztn monitör ekran kartı ve işlemcide sıkıntı olduğuna eminim ama remlerin birine işaret attım onu cikarinca yer değiştirince veya tek kanal yapınca açılıyor sizce anakarttami ramlaerdenmi ?
  9. Y

Kasa çalışıyor ama monitörde sinyal yok diyor

İki şekildedir denedim
  10. Y

Bios flashback ile gunceleicrm akşam inşallah olr 1661680337 Başkan şu isteyim 4-5 gibi anca atabilirim 1661680415 Başkan biosflashbrckle guncrllemey yapcam olmazsa bilgisayarciyq gorurcek şu an isteyim yoğunluk var anaca bakabiliyom
  11. Y

Denedim ama olmadı malesef
  12. Y

Öncelikle abilerim ablalarim selamün aleyküm bilgisayar topladım fakat monitörde sinyal yok diyor Ekran kartı GTx 1660s İşlemci rayzen 5 5500 Anakart B450m K-II. Ram XPG 2 adet Yardımcı olursanız sevinirim
  13. Y

Anakarta ışık gidiyor amaa odu çalismiyor

Öncelikle selamün aleyküm yeni kasa aldım PSU lu kasayı fişe takıyorum anakrtin ışığı yanıt amaa psu çalışmıyor bide açma tuşuna bastigim zamanda açılmıyor yardımcı olurmusunuz
  14. Y

B450 m K-II Rayzen 5 5500 uyumluluk

İnşallah sıkıntı cikmaz
  15. Y

Knk eski nesil alamam ama üstünde tuşu var nasıl uyumlu yapabilirim ? R5 5500 ile
  16. Y

Reiz PC herşeyi hazırladık dielim parçaları taktik calistirdiktik sonra bioasa girdikten sonraki yspicaz guncellemeyim
  17. Y

Beyler selamün aleyküm en başta şimdi ben b450 mII Ankartim var elimde şimdi ben rayzen 5 5500 almayı dusunuyom uyumlumudur uyumluysada bios güncellemesi yapmama gerekiyormu çünkü ana kartda 3. nesil diyor destekledigi
Top Bottom