Neler Yeni

Kasa çalışıyor ama monitörde sinyal yok diyor

Y4qup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yakup
Öncelikle abilerim ablalarim selamün aleyküm bilgisayar topladım fakat monitörde sinyal yok diyor
Ekran kartı GTx 1660s
İşlemci rayzen 5 5500
Anakart B450m K-II.
Ram XPG 2 adet
Yardımcı olursanız sevinirim

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Öncelikle abilerim ablalarim selamün aleyküm bilgisayar topladım fakat monitörde sinyal yok diyor
Ekran kartı GTx 1660s
İşlemci Ryzen 5 5500
Anakart B450m K-II.
Ram XPG 2 adet
Ramlerin slotlarini değiştir olmazsa tek tek dene

EXec

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Hasan basri karkan
Ekran kartı GTx 1660s
İşlemci Ryzen 5 5500
Anakart B450m K-II.
Ram XPG 2 adet
Biosunuz guncelmi Bende de o işlemci var biosum güncel değildi anakart değiştirmek zorunda kaldım biosu aşırı dandik olduğu için şimdi asus b450m a II var

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Denedim ama olmadı malesef
Muhtemelen bios güncellemesi gerekiyor eğer eski bir işlemcin varsa yapabilirsin ama yoksa bir bilgisayarciya falan götür yakınında varsa yaparlar ama istanbuldaysan ve yakınında itopya inceesap gibi yerler varsa onlara götür uaparlar yoksa mahalle bilgisayarcisina götür ama yanında dur parçalardan almasın veya zarar vermesin dikkat et

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Ekran kartı GTx 1660s
İşlemci Ryzen 5 5500
Anakart B450m K-II.
Ram XPG 2 adet
Kasanın arkasının fotoğrafını çekip atar mısınız?

Y4qup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yakup
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biosunuz guncelmi Bende de o işlemci var biosum güncel değildi anakart değiştirmek zorunda kaldım biosu aşırı dandik olduğu için şimdi asus b450m a II var
Bios flashback ile gunceleicrm akşam inşallah olr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın arkasının fotoğrafını çekip atar mısınız?
Başkan şu isteyim 4-5 gibi anca atabilirim

Muhtemelen bios güncellemesi gerekiyor eğer eski bir işlemcin varsa yapabilirsin ama yoksa bir bilgisayarciya falan götür yakınında varsa yaparlar ama istanbuldaysan ve yakınında itopya inceesap gibi yerler varsa onlara götür uaparlar yoksa mahalle bilgisayarcisina götür ama yanında dur parçalardan almasın veya zarar vermesin dikkat et
Başkan biosflashbrckle guncrllemey yapcam olmazsa bilgisayarciyq gorurcek şu an isteyim yoğunluk var anaca bakabiliyom

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
İstememin sebebi bazı kişiler anakarta takıyor ekran kartının çıkışına takmadığı için sıkıntı yaşıyorlar. Siz ekran kartına taktığınıza emin misiniz?
Bios flashback ile gunceleicrm akşam inşallah olr

Başkan şu isteyim 4-5 gibi anca atabilirim

Başkan biosflashbrckle guncrllemey yapcam olmazsa bilgisayarciyq gorurcek şu an isteyim yoğunluk var anaca bakabiliyom

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hayri ceylan
İstememin sebebi bazı kişiler anakarta takıyor ekran kartının çıkışına takmadığı için sıkıntı yaşıyorlar. Siz ekran kartına taktığınıza emin misiniz?
O bazı kişilerden biri benim :D Kasayı arabaka koyup doğru pc ciye gitmiştim. adam taktı çalışıyor dedi. Eve geri geldim. Taktım yine çalışmadı. Dedimki galiba monitörde sıkıntı var. Bu sefer hem kasayı hem monitörü alıp gittim. adam taktı yine çalıştırdı. Göz göze geldik. Sonra dedi ki yoksa sen anakarta mı takıyorsun :D Güzel bir tecrübe olmuştu benim için :D

Top Bottom