Arama sonuçları: *

1. Y

Gaming Notebook Önerisi

Evet farkındayım ama 3060 da 23 binden başlıyor
  2. Y

Gaming Notebook Önerisi

Max-Q beni kaç sene götürür peki?
  3. Y

lenovo ideapad gaming 3 alınır mı? kronik bir sorunu varmı seri lütfen

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-d1047nt-intel-core-i5-12500h-8gb-ddr5-512gb-ssd-rtx3050ti-161-fhd-144hz-freedos-tainabilir-bilgisayar-68p32ea-p-HBCV00001X8QTT?magaza=GpnTeknoloji&url_src=and-product-detail Bu nasıl sizce?
  4. Y

Gaming Notebook Önerisi

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-d1047nt-intel-core-i5-12500h-8gb-ddr5-512gb-ssd-rtx3050ti-161-fhd-144hz-freedos-tainabilir-bilgisayar-68p32ea-p-HBCV00001X8QTT?magaza=GpnTeknoloji&url_src=and-product-detail Bu nasıl sizce?
  5. Y

Gaming Notebook Önerisi

İnanın kaç gündür araştırıp duruyorum artık kafam patlayacak. Hangi modele baksam bir sıkıntısı var ne yapacam bilmiyorum. 1662140871 20 bin TL üstüne çıkacak gücüm var ama ekonomi olsun okuyan kardeşlerim olsun babama yüklenmek istemediğim için 17 18 lik bir şeye bakıyorum.
  6. Y

Gaming Notebook Önerisi

Evet hocam yazılım ile uğraşacağım için PC yi sürükleyip duracağım. 3060 lik bir cihaza ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum çünkü çok oyun oynamam. Tuf dışında attığım 2 model nasıl Acer daha cazip geliyor lenevoyu alacam da ram yukseltcem falan.
  7. Y

Gaming Notebook Önerisi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-amd-ryzen-5-5600h-8gb-512gb-ssd-rtx3050ti-freedos-156-fhd-tainabilir-bilgisayar-82k200k2tx-p-HBCV00000BDM1Y?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail...
  8. Y

Yardım Bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

3050ti zaten giriş seviyesi bir ekran kartı ama 3060 a çıktığımız zaman fiyatlar 22 23 k oluyor.
  9. Y

İş ve oyun için notebook tavsiyesi

Attığınız linkte PC çıkmıyor
  10. Y

İş ve oyun için notebook tavsiyesi

Mühendislik okuyorum, uzun zamandır gaming notebook bakıyorum ve bütçem en fazla 20k , belki biraz aşabilirim. 2 tane arasında kaldım linkini aşağıya koyacağım. Sizinde öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim...
  11. Y

Laptop Alcam F/P Önerir Misiniz?

Herkes acer öneriyor burda kullananların yorumları pek iyi değil nasıl oluyor.
  12. Y

Laptop Alcam F/P Önerir Misiniz?

Casperlara çok bulaşma sıkıntılı cihaz.
  13. Y

PC MÜHENDİSLİĞİ İÇİN GAMİNG NOTEBOOK TAVSİYESİ

Acerlerde ışık sızması oluyormuş ve servisi kötü falan diyorlar
  14. Y

Mimarlıkla alakam yok ana odağım yazılım.
  15. Y

Yazılım programları, donanım ve bir kaç mühendislik uygulamaları.
  16. Y

Geçen sene pc mühendisliğini kazandım. İlk seneyi asus x555l notebookla geçirdim ama artık ömrü doldu. Piyasaya bakıyorum da çok fazla notebook yok ve max bütçem 20k. Lenovo ideapad gaming serileri hoşuma gidiyor ama işlemcileri bir tık eski i5 11300h çoğu ve bu işlemcide 4 çekirdekli. Amdli...
Top Bottom