Arama sonuçları: *

1. N

Yardım Ranch simülatörü loading ekranı hatası

Oyunu Epic Games'den aldım. Oyuna giriyorum karakter özelleştirip yeni oyuna tıkladım, oldu oynadim sonra arkadaşlarımla girdim daha sonra da karakterimi tekrar değiştirmek için oyundan çıktım. Girdiğimde özelleştirdiğim karakter gitmişti sonra bağlandan oturum kimliği girdim, fotoğraftaki gibi...
  2. N

Wifi vs Ethernet kablosu

Sana ödül falan veremiyor muyum şuanda çok yardımcı oldun iyi forumlar size çok bilgilendirdiniz.
  3. N

Wifi vs Ethernet kablosu

Çook mutlu ettin beni , usb ile bağlamak ethernetle aynı gibi değilmi yoksa en kötü yöntem midir?
  4. N

Wifi vs Ethernet kablosu

Cevap için teşekkürler , peki pingim 50 den 500 e çıkıyor ya hep 50 mi kalacaktır demek istiyorsunuz?
  5. N

Wifi vs Ethernet kablosu

Merhaba , ben interneti bilgisayarıma usb kablosu ile bağlıyorum telefona gelen interneti bilgisayara aktarıyor ve internet gerçekten kötü oluyor superbox kullanıyorum. Ethernet kablosu sipariş ettim , sizce bağlayınca internetim güzelleşir mi ? Çünkü 50 60 ping alırken birden 160 250 600 oluyor...
  6. N

İnternet bağlayacak yer yok yaptırılır mı?

Çok teşekkürler. Birde arkadaşım turknet asus modemi kullanıyor köyde olmasına rağmen 70 megabit hıza ulaşıyor benimki 2 megabit zor veriyor. Köyde altyapı yok
  7. N

Hangi kablo türlerini aldınız ve prize mi bağladınız kablo türünü alsak bile bizim evde sadece priz ve televizyon girişi var.
  8. N

Kime yaptırdınız elektrikçiye mi?
  9. N

Köyde oturuyorum, ve burda kablo bağlayacağım yer olmadığı için superbox kullanıyorum (prize takıyorum) çünkü normal internet alsam takıcak yer yok yaptırmamız mı gerekiyor napmalıyım?
  10. N

Teknogenetik mağazası

Genetik Stinger INTEL Core i5 12400F 16GB Tuf Gaming RTX 3070 Ti 500GB M.2 NVMe SSD Oyun Bilgisayarı sistem Bu mağazada yer arıyor almayı düşünüyorum bir sorun çıkar mı? inşallah alan öneren varmı en iyi firsat bu sanirim.
  11. N

Sizce bu sistem alınabilir mi?

https://www.teknogenetik.com/genetik-queen-amd-ryzen-5-5600x-16gb-rog-strix-rtx-3070-ti-500gb-m2-nvme-ssd-oyun-bilgisayari-pmu99649?gclid=CjwKCAjw4JWZBhApEiwAtJUN0KbFhBzZgoX9WCZbCFP9AtzWAxQPksaFbZrWSp1y9G6_J5B4Pok94BoCgwYQAvD_BwE Gayet güzel geldi bana , gta 5 , forza 5 , valorant gibi...
  12. N

Topladığım PC için öneri?

Rtx 3070 ti daha az performanslı olsada daha çok öneriliyor. Ben rtx daha avantajlı. Monitörün neresi kötü fikrini söyler misin?
  13. N

Oyun için topluyorum full performansından yararlanacağım. Rx önerilmiyor çok araştırdım, mavi ekran vereni çok oluyormuş. Ssd böyle kalsa olurmu bol alan olsa iyi olur. Monitörün fotoğrafını koyuyorum. 1661170715 Soğutma içinde neyi önerirsin kule tipi soğutucu olarak?
  14. N

SSD: Kingston 250 GB NVMe M.2 + samsung 870 QVO sata 1tb SSD Sıvı soğutma: Cooler Master ML120l RGB. Ekran kartı: MSI 3070 Ti Gaming X 256 bit 8 GB. İşlemci: i5 12400F 4.40 GHz 6 çekirdek 18MB önbellek. RAM: Corsair Vengeance RGB PRO 2x8 16gb Monitör: MSI Optix 27" 165Hz 1ms 2560x1440...
  15. N

Çözüldü✓ 3080 ti yerine Ne olabilir?

Ozaman colorful alıyorum , birde psu iyi mi bakar mısın ? 3070 ti'ye göre
  16. N

Hocam zatoc yerine bunu alayım mı videosunda çok güzel performansı var
  17. N

Tamam😂
  18. N

Evet abi ben az çok anlasamda sen çok iyi dizmişsin sadece soğtucu değiştircegim
  19. N

Reis SE 224 daha iyi soğuturmu onumu alayım, yoksa bu önerdiğin 214'ü mü?
  20. N

Tamam acele etmeyeceğim hepiniz ne kral adamsınız <3
Top Bottom