Neler Yeni

Wifi vs Ethernet kablosu

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Cancan can
Merhaba , ben interneti bilgisayarıma usb kablosu ile bağlıyorum telefona gelen interneti bilgisayara aktarıyor ve internet gerçekten kötü oluyor superbox kullanıyorum. Ethernet kablosu sipariş ettim , sizce bağlayınca internetim güzelleşir mi ? Çünkü 50 60 ping alırken birden 160 250 600 oluyor valorant oynayan birisi olarak çok berbat bir durum , inşallah güzelleşir dersiniz.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
superbox'ta ethernet çıkışı varsa dalgalanmalar (pingler) düşecektir. yani ethernet kablosu ile bağlandığınızda daha stabil bir internetiniz olur :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Cancan can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
superbox'ta ethernet çıkışı varsa dalgalanmalar (pingler) düşecektir. yani ethernet kablosu ile bağlandığınızda daha stabil bir internetiniz olur :)
Cevap için teşekkürler , peki pingim 50 den 500 e çıkıyor ya hep 50 mi kalacaktır demek istiyorsunuz?

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
Usb kablo ile bağlanmaktan kastınız sanırım telefondaki mobil veriyi usb kablo ile bilgisayara yansıtmak ise bu durumda da dalgalanmalar çok fazla olur.
En sağlıklı hızı ve ping değerini Bilgisayarınızı Ethernet kablosu ile bağladığınız zaman alırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Cancan can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usb kablo ile bağlanmaktan kastınız sanırım telefondaki mobil veriyi usb kablo ile bilgisayara yansıtmak ise bu durumda da dalgalanmalar çok fazla olur.
En sağlıklı hızı ve ping değerini Bilgisayarınızı Ethernet kablosu ile bağladığınız zaman alırsınız.
Sana ödül falan veremiyor muyum şuanda çok yardımcı oldun iyi forumlar size çok bilgilendirdiniz.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç