Arama sonuçları: *

• Users: Pctoplamaa
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. P

Yardım 2TB HDD ALDIM 2TB SSD ALDIM AMA YOK?

Hazır sistem aldım Aşağıda ki belirttiğim ürünler var faturada , ancak bilgisayarım kısmında sadece aşağıda görüntüsünü attığım gibi 2TB gözüküyor bu hangisi bilmiyorum ama bir bakarmısınız 4TB yer kapasitem olması lazım dimi? birde C ve D olarak ikiye ayırabilirmiyim? HDD : WD Blue WD20EZBX...
  2. P

Asgari Ücret Salı Günü Açıklanıyor! Kaç ₺ olur?

Asgari Ücret Tahmini Kaç Olur?
  3. P

Yardım Gaminggen Furmark Testi

Furmak sonuçlarım nasıldır? Puan iyi mi? 30 dk lık sonuç bu
  4. P

Win11Pro kullanan memnun mu?

Merhaba hazır sisteme win 11 pro kurmuşlar siz memnunmusunuz? Stabil çalışıyor mu? Birde etkinleştirmek için nereden hangi lisansu alayım teşekkürler.
  5. P

Gaminggen sistem aldım stres testi gerek var mı?

Hazır sistemim geldi monitör dahil, sistemi test edip gönderiyorlarmış zaten ancak benim test etmem gerekiyor mu? Hangi programlarla ne testi yapmalıyım? Teşekkürler.
  6. P

Sonunda karar vericem bu monitör nasıl? 1080p240hz

Sizce alınır mı? 3060ti i712700 sistemim.
  7. P

Hangi monitör? 360hz 240hz

Silinsin
  8. P

Yardım Sisteme HDD nasıl bağlarım?gaminggen

Silinsin
  9. P

1080P'de 24 İnç mi Yoksa 27 İnç mi Tercih Etmeliyim?

Arkadaşlar 1080p için 24” almak istiyorum ama bütçem yetiyor birçok kişi 27” al diyor ağır e spor oyuncusu değilim fps ağırlıklı oyun oynuyorum kimisife 27”alma 1080p de piksel sayarsın diyor bu doğru mu? 27” 1080p kullanan var mı?
  10. P

Yardım Corsair Kasamın Psu'suna Güveneyim mi?

Arkadaşlar sizce kasamın içinde gelen güç kaynağı nasıldır? Elektrik dalgalanma veya kesintilerinde kendini korumaya alıyor mu? Bilgi bulamadım
  11. P

Çözüldü✓ Kasa geldi bu buton ne işe yarıyor?

Üstünde RGB yazıyor
  12. P

Yardım Bu Alienware 3 Monitörden Hangisi Alınır?

arkadaşlar 3060ti var sizce 1080 p için hangisi daha iyi? bir fark göremedim ama epey web sitesinden baktım tek fark en soldaki monitör 2021 üretimi diğerleri 2020 diyor.
  13. P

Bu alınır mı? 1080p için 3060ti

14. P

İcloud yer var ama yedeklenmiyor(çözene 100₺ steam kodu)

Arkadaşlar icloud yerim var telefon hafızamdada yer var ama naptıysa güncelleme yapmıyor fotoğrafları çözüme kavuşturana 100₺ steam cüzdan kodu vermek istiyorum.
  15. P

Öneri 1080p için en iyi monitör?

3060ti 1080p için 24 veya 25 inç monitör arıyorum ne önerirsiniz? Bütçem 10bin₺. tn panel soluk istemiyorum, Va panel arada kalan bir teknoloji bilemiyorum, İps panel herkes öneriyor sanırım ips panelli alacağım.
  16. P

Gaminggen hazır sistem windows kurma?

Arkadaşlar windows kurulu gelmiyor sanırım windows deneme sürümü kuruyorlar mı? Birde windows nasıl kurabilirim? En basit yoldan
  17. P

2 kasadan hangisi seçilmeli? Günaydın:)

Günaydın, Hangi kasayı önerirsiniz 3060ti i712700F sistem:)
  18. P

Çözüldü✓ Rtx 3060ti sistemim nasıl olmuş bakar mısınız

Adamı dövmeye gidiyorum tşkler
  19. P

3060ti ve 13700F nasıl?

Ekran kartı 3060ti kovalıyorum, sizce i713700 işlemci ile uyumu nasıl olur darboğaz yaşarmıyım? İşlemci ağırlıklı oyunlar oynadığım için işlemciye önem veriyorum hatta bu ekran kartına i9 bile alabilirim sınır yok, FPS multiplayer ağırlıklı oynuyorum bu sisteme 1080p iyi mi yoksa onun yerine 2K...
Top Bottom