Arama sonuçları: *

1. M

Whatsapp önceki mesajları göstermiyor.

peki icloud yedeği oluşturduktan sonra yedeği tekrar yüklediğimde düzelir mi bunu şey durumundan soruyorum yedeklerken uygulamada gözüktüğü gibi yedeklediyse ve mesajlar giderse durumundan dolayı
  2. M

Whatsapp önceki mesajları göstermiyor.

Whatsapp da belirli bir tarihten önceki mesajlarımın hiçbirini göremiyorum buna sohbetlerde önceki mesajlarda dahil. Mesela aktif konuştuğum birinin 2022 den önceki hiçbir mesajını göremiyorum. Ana ekranda son mesaj gözüküyor ama tıkladığımda tamamen boş ekranla karşılaşıyorum. Medya kısmına...
  3. M

🔥İndirim TEKNOSA OUTLET ÜRÜNLER

Televizyon almayı düşünüyorum acaba bir sıkıntı oluşturur mu teşhir ürünü olduklarını vs düşünürsek?
  4. M

20-25k Ofis Kullanımı için notebook (cad,3dsMax,Sketchup)

Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkürler. Belirtmeyi unutmuşum elimde masaüstü bir bilgisayarda bulunmakta ağır işlemler için yine de bu fiyatlardan daha düşük fiyatlara ekran kartından biraz daha kısabileceğim bildiğiniz modeller var mıdır acaba ?
  5. M

İntel yada amd gibi marka takıntım yok. Yeni 13. nesiller tanıtıldı sanırım onları beklemek avantajlı olur mu?
  6. M

3d den kastımı tam anlatamamışım galiba. Genellikle sadece görüntüleme kullanıcam gibi düşünebilirsiniz. Yada 3-5 tane kareyi küp haline getirmek için kullanacağım. Program belirtmekteki amacım uzantıları bu şekilde çalışmak zorunda olduğum için. Macbook air yada ekran kartsız bilgisayarlar...
  7. M

Çok fazla oyun amaçlı gözüküyor yani taşınabilirlik sessiz çalışması hakkında sorun olabileceğini düşünüyorum okuduğum kadarıyla. 8gb ram düşük frekansıyla belirttiğim programlarda bana sıkıntı çıkarır diye düşünüyorum. Yinede biraz daha araştıracağım. Tavsiyeniz için teşekkürler..
  8. M

İyi günler. Ofis kullanımı için bir notebook bakıyorum. Uzun süreli kullanımlar için almayı düşünüyorum. Kullandığım programlar excell, word, autocad, basit işlemli olacak şekilde 3dsMax ve sketchup kullanmkatayım. Oyun, render ile işim olmuyor ama basit sunumlar için en azından belirttiğim 3d...
  9. M

AirPods Pro microsoft bağlantı hatası

Merhabalar. Airpods pro yu bluetooth üstünden bilgisayara bağlamaya çalıştığımda kulaklık ve mikrofon aynı anda çalışmıyor. hands-free ye alınca o zaman aktifleşiyor fakat bu sefer de ses çok çok kötü geliyor. hands-free yi devre dışı bırakıp stereo moduna geçince ise ayarlardan bile mikrofon...
  10. M

Çözüldü✓ Sistem iyi midir? Rtx 3070 5600x

Önerilerini alabilir miyim? 1660758881 yükseltip almak mantıklı mıdır? Çünkü kendimin oturup yapabileceği bir iş değil. Yaşadığım yerden dolayı da birine güvenip veremem.
  11. M

https://www.gaming.gen.tr/urun/150581/nova-3070ti-intel-i5-12400f-asus-tuf-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu bilgisayar sanırım 1 hafta önce falan hep atılıyormuş acaba ona göre işlemci ve ekran kartında çok kayıp yaşar mıyım ?
  12. M

İyi günler. Mimarlıkla uğraşıyorum. Bunun için bir bilgisayar düşünüyorum. Cad revit lumion 3dmax gibi programlar için bir bilgisayar olması gerekiyor. İnternetten birkaç araştırma yaptım ve şöyle bir sistem oluşturdum. Böyle ışıklı falan olmasına gerek yok. Sistem için yorum ve tavsiyeleriniz...
Top Bottom