Neler Yeni

Çözüldü✓ Sistem iyi midir? Rtx 3070 5600x

Mbatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan gökalp
Bütçe
23000
İyi günler. Mimarlıkla uğraşıyorum. Bunun için bir bilgisayar düşünüyorum. Cad revit lumion 3dmax gibi programlar için bir bilgisayar olması gerekiyor. İnternetten birkaç araştırma yaptım ve şöyle bir sistem oluşturdum. Böyle ışıklı falan olmasına gerek yok. Sistem için yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.
2158ED91-DE55-4C65-9EBB-8EF4411972A8.png

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,358
İsim
Berkay BABUCCU
Bu fiyat civarına 3070ti 12400f sistem vardı ama stok kaldimi bilgim yok,ha cok mu pahali böyle idare eder fena değil ama o sistemleri görünce bu pahali geliyor

Mbatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan gökalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyat civarına 3070ti 12400f sistem vardı ama stok kaldimi bilgim yok,ha cok mu pahali böyle idare eder fena değil ama o sistemleri görünce bu pahali

Bu bilgisayar sanırım 1 hafta önce falan hep atılıyormuş acaba ona göre işlemci ve ekran kartında çok kayıp yaşar mıyım ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İyi günler. Mimarlıkla uğraşıyorum. Bunun için bir bilgisayar düşünüyorum. Cad revit lumion 3dmax gibi programlar için bir bilgisayar olması gerekiyor. İnternetten birkaç araştırma yaptım ve şöyle bir sistem oluşturdum. Böyle ışıklı falan olmasına gerek yok. Sistem için yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.Alıntıyı görüntüle
Sıvı soğutmayı çıkartırsan alınabilir. Koyduğun sıvı soğutma pek iyi değil sistemi stok fanla al sonra başka bir yerden iyi bir soğutucu alıp takarsın.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Daha iyisi toplanabilir gibi

Mbatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Batuhan gökalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha iyisi toplanabilir gibi
Önerilerini alabilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutmayı çıkartırsan alınabilir. Koyduğun sıvı soğutma pek iyi değil sistemi stok fanla al sonra başka bir yerden iyi bir soğutucu alıp takarsın.
yükseltip almak mantıklı mıdır? Çünkü kendimin oturup yapabileceği bir iş değil. Yaşadığım yerden dolayı da birine güvenip veremem.

umann

80+ Bronze
İyi günler. Mimarlıkla uğraşıyorum. Bunun için bir bilgisayar düşünüyorum. Cad revit lumion 3dmax gibi programlar için bir bilgisayar olması gerekiyor. İnternetten birkaç araştırma yaptım ve şöyle bir sistem oluşturdum. Böyle ışıklı falan olmasına gerek yok. Sistem için yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.Alıntıyı görüntüle
yani

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,643
İsim
MehmedVII
Anakart biraz düşük kalmış onun dışında iyi. 22-23k bandında 3070ti çıkıyordu 2hafta öncesine kadar ama stok bitti tekrar gelse bile zamlı gelir bunu alabilirsin ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,761
Üyeler
157,137
Son üye
Raynexex
Top Bottom