Neler Yeni

30.000 TL Sistem Yorumu

velud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren COŞAN
Ddr5 sistem ondan
ddr5 olmasını çok istediğimden değil ama kime sorduysam uzun vadede ddr5 sistemin her türlü avantaj yaratacağını söyledi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu fıyata daha ıyısı vardır
uzun süredir araştırma yapıyorum ama, Ram, Anakart, PSU gibi bileşenlerin en azından ortalama olduğu bir sisteme denk gelemedim. Birinden biri maalesef çok tercih etmeyeceğim bir marka veya model oluyor. Yükseltme yaptığım zaman 30.000 TL yi aşıyor. En aklıma yatan sistem olarak oluşturdum ilk mesajdaki sistemi. Kafam karıştı açıkçası... Eğer varsa daha iyi bir sistem linkleyebilirsiniz. Memnun olurum.

Gurkanpiro

80+ Gold
ddr5 olmasını çok istediğimden değil ama kime sorduysam uzun vadede ddr5 sistemin her türlü avantaj yaratacağını söyledi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun süredir araştırma yapıyorum ama, Ram, Anakart, PSU gibi bileşenlerin en azından ortalama olduğu bir sisteme denk gelemedim. Birinden biri maalesef çok tercih etmeyeceğim bir marka veya model oluyor. Yükseltme yaptığım zaman 30.000 TL yi aşıyor. En aklıma yatan sistem olarak oluşturdum ilk mesajdaki sistemi. Kafam karıştı açıkçası... Eğer varsa daha iyi bir sistem linkleyebilirsiniz. Memnun olurum.
tebılonda 7700xt 7500f var bak bi istersen

velud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren COŞAN
tebılonda 7700xt 7500f var bak bi istersen
kontrol ettim. Ram ve anakart yükseltmesi yaptığım zaman 35.000 TL yi aşıyor. :D Çok karışık gerçekten. Bekleyeceğiz biraz daha o zaman demek ki. Araştırmaya devam.

Top Bottom