Arama sonuçları: *

1. M

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 Parça Uyumu

Rica ederim. BIOS güncellemesinden sonra yüksek ihtimalle çalışacaktır. Hayırlı olsun yeni işlemciniz.
  2. M

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 Parça Uyumu

Anakart sitesinde son beta BIOS ile işlemci ile uyumlu gözüküyor. Vengeance LPX RAM'e gelecek olursak, bildiğim kadarı ile AM4 anakartlarla %100 uyumlu değil. Kendim kullandığımdan biliyorum. Çalışıyor ama tam uyumlu değil. RAM'i 16'ya yükseltmek isteyebilirsiniz. Yeni RAM alırken Anakartınızın...
  3. M

AMD, Ryzen 7000 Serisi Yeni İşlemcilerini Tanıttı!

Lansmanı canlı izledim ve cidden takdir edilesi bir performans artışı, 5 nm üretim teknolojisi, yüksek boost frekansları, daha az güç tüketimi ve güzel fiyatlandırma. Intel'in buna cevabı ne olacak dört gözle bekliyorum. Tabi aynı zamanda RDNA 3'ü de bekliyoruz.
  4. M

Yeni ekran kartı görüntü vermiyir

Anakartınızın BIOS'unu sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Ben de RX6600'ü ilk taktığımda görüntü gelmemişti, BIOS'u sıfırladıktan sonra geldi. Denemekte yarar var.
  5. M

ilk wattman hatamı aldım rx6600

Hocam boşver, en ufak konunun altında hemen milleti kışkırtmaya çalışıyorlar. Bence sıkıntı driver ayarlarında. Adrenalin 22.5.1 önerilen sürümü temiz bir şekilde kurup Radeon Chill, Freesync, Anti Lag, Enhanced Sync gibi özellikleri kapatıp öyle kullanmayı dene bence.
  6. M

ilk wattman hatamı aldım rx6600

Radeon chill'den olmuş olabilir. Aynı kartı şu an ben de kullanıyorum Radeon Chill'i açınca ufak takılmalar ve donmalar yaşanıyor 22.5.1 sürücüde. Hiç mavi ekran almadım ama Driver çökecek gibi oluyordu. FPS sabitlemek istiyorsanız Rivatuner öneririm. MSI Afterburner ile beraber geliyor oradan...
  7. M

AMD'den Bıktım Artık...

Aynen hocam bu üslupla devam. Yazdıklarımı adamakıllı okuyanlar zaten ne demek istediğimi anlamıştır. Sana da laf anlatmak için burada daha fazla polemiğe girecek halim yok.
  8. M

AMD'den Bıktım Artık...

Hocam senin kartın sorunlu olabilir. Bu bütün kartların sorunlu olduğunu göstermez. Bak bütün uluslararası sitelere, YouTube kanallarına. Eğer böyle bir kronik sıkıntı olsaydı hepsi hakkında haberler ve videolar yapardı. Sen sitem etmek için bir başlık açmışsın eyvallah ama bunu fırsat bulan...
  9. M

AMD'den Bıktım Artık...

Hocam tek tük yaşadığınız sürücü kaynaklı problemleri burada kartların hepsi sorunluymuşcasına yazıp milletin aklını bulandırmayın. Fanboylukla falan bir alakası yok bunun dediğiniz kartlar sıkıntılı olsa dünya çalkalanır zaten. Ufak tefek yaşadığınız sorunları büyütüp çamur atıp durmayın, asıl...
  10. M

AMD'den Bıktım Artık...

Ben şu an Sapphire Pulse RX 6600 kullanıyorum. Yaklaşık 1 ay oldu alalı ve yaşadığım tek sıkıntı AMD'nin yayınladığı beta driver'ı ile oldu. Yaklaşık bütün oyunlarda 10 15 FPS kayıp yaşadım ve anlık düşüşler çok arttı. Sonrasında mayıs ayında yayınlanan recommended driver'ı yükledim (Adrenalin...
  11. M

AMD'den Bıktım Artık...

Hocam elektronik sayısal loto gibidir. Sen AMD de alsan Nvidia'da alsan, MSI da alsan Sapphire'de alsan 2 ayda bozulma ihtimali de var, 10 sene sorunsuz kullanma ihtimalin de var. Sürekli sağdan soldan duyup ondan sonra en ufak bir sıkıntı yaşadığınızda AMD ye sövüyorsunuz. Hemen konu açıp...
Top Bottom