Arama sonuçları: *

1. G

Klavye önerisi - iki cihaza bağlanabilen

Rica ederim dostum, amacımız yardımlaşmak, tecrübelerimizi paylaşmak. Beğenmenize sevindim, bana göre ufak tefek dizayn eksiklikleri dışında, TR'deki en iyi klavye bence. Güle güle kullanın. Bence aklınızda kalmasın, ürününüz fazlasıyla premium zaten :)
  2. G

https://www.monsgeek.com/product/m3w-fully-assembled/ Bu ürünü bir inceleyin, youtube testlerini inceleyin. Ben bayıldım. Bunun sağ üstteki medya tekerlekli versiyonunda, harfler tuşların alt kısmında olduğu için almadım. Eğer bu üründe tekerlek olsa düşünmeden alacaktım. Ses testini bir...
  3. G

https://www.vizyonbilgisayar.com/product-asus-rog-strix-scope-ii-96-wireless-nx-red-switch-oyuncu-klavyesi?ref=akakce&v=1.99.2 Önerim budur. Yazılımcıyım ve yazım hissiyatı mükemmel. İade etmek durumunda kaldım, bende sizin gibi klavye arayışı içindeyim ama bu klavyenin tek sıkıntısı media...
  4. G

Palworld alınır mı??

Etmez diyenlere neye etmez demiş onu anlamadım. Ben aşırı beğendim. Total oynanışı en az 40-50 saat (Baştan aşağı bilmen gerekiyor) ama bilmeden başlarsan en az 60-70 saat ki ilk aşamalarda baya öğrenmen gerekiyor . Görsel olarakta fazlasıyla yeterli. Hikayeli oyun gibi düşünülebilir aslında...
  5. G

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Whatgeek tekrar açılacak mıymış peki gönderime biliyor muyuz ? Öyleyse bekleyelim biraz, şansımızı deneyelim lakin fiyatı zaten 300-400 TL daha pahalı ve vergi çıkarsa gereksiz yere 600-700 TL ödemek saçma olur.
  6. G

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

custom işlşerinden hiç anlamam ya o yüzde ilk hedefim custom olup hazır olması ya da asus rog snow switchler. 1706322784 Epomaker sitesinde 1800 TL'ye denk geliyor, o fiyata değer mi acaba ? Sıkıntısız götürürmüş 2-3 sene kadar en azından ?
  7. G

Teşekkkür ederim dostum. Valla çok beğendim ya böyle tok sesli başka öneriniz var mıdır bütçe çok sorun değil ?
  8. G

Bu klavyenin Gift Switch'i aşırı hoşuma gitti. Şimdi biz bu siteden alışveriş yapabiliyor muyuz ? Ben şimdi verebilecek miyim acaba siparişi ve gönderim sağlıyorlar mı bilen var mı ?
  9. G

🔥İndirim GoodRam 1TB PX500 Gen3x4 M.2 NVMe SSD 999 TL

Depolama + oyun için alınır mı ? Yani 2. SSD olarak. Kioxia Exceria G2 mi yoksa bu mu alınmalı ? Bunun 100 TL ucuz olma artısı var ama sonuçta uzun bir süre kullanıyoruz genelde, 4-5 yıl idare eder mi bu ya da G2 ?
  10. G

1200 TL M2 SSD önerisi

https://www.hepsiburada.com/kioxia-pcie-m2-1tb-exceria-g2-nvme-3d-2100-1700-lrc20z001tg8-pm-HBC00001P6C57 anlattığınız işlemler için biçilmez kaftan F/P ürünü. Dün 1198.99 TL gibi fiyatı vardı 5 TL artmış :D https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi...
  11. G

Sniper Ghost Warriors 2 vs Contract 2

SGW Contractz 2'ye hayran kalarak bitirmiş birisiyim, 5-6 saatlik bir hikaye sunuyor. Siz ilk defa oynayacağınız için 8-10-12 saatte bitirirsiniz. Sniper Elite 5'i Gamepass ile birlikte bitirdim ve gerçekten müthiş bir oyun. Hem SE 5 hem de SGWC 2 tavsiye ederim. 2sini de severek bitirmiş biri...
  12. G

Hatalı Fiyatla Kod Aldım, Sorun Olur mu?

Neyden bu kadar korktuğunuzu anlamadım. Hata tamamen kendilerine ait. Milleti komisyon adı altında kazıklamayı biliyorlar. Piyasayı "Tekel"lerinde kullanmayı biliyorlar da size mi sıkıntı çıkaracaklar ? Şuan kendi hatalarından 3.000 TL gibi bir zarara uğradılar ama bu seni asla bağlamaz...
  13. G

🔥İndirim MLD 1 TB M300 M.2 PCI-Express 3.0 - 1189 LİRA

2 adet :) B660 kullanıyorum.
  14. G

❌İndirim Bitti! 🔥Gratis %50 parfüm indirimleri!

Kesinlikle katılıyorum. Bende Zara güvendim, koku olarak gayet güzel fakat kalıcılık yok. Abimler yurtdışında kaliteli parfüm getirdi kız arkadaşım kullanıyor gün boyu kokusu üstünde. Zara günü kurtaran parfüm değil, saati kurtaran parfüm :D
  15. G

Zaten ana m2 yerine değil de depolama için yeterli.
  16. G

Kanka bu depolama muhabbeti şu mudur, oyunu ya da herhangi bir dosyayı buna kuruyorsun sonrasında oynayacağın zaman asıl m2'ye mi gönderiyosun ? Olay bundan mı ibaret. Çünkü bende SN850 var depolama için alabilirm de mantığı bilmiyorum :)
  17. G

Çözüldü✓ sorunsuz 240hz monıtor tavsıyesı

Fakat Alienware, Dell'in en üst segment modeli. Asus'un Rog Strix serisi gibi.
  18. G

WD_Black SN770 1TB NVMe (5150 MB Okuma / 4900 MB Yazma) - 1.722,08TL

Peki hocam 2. SSD olarak, oyun vs. depolamak için Dramsiz olması çok farkeder mi ? Bende çok bilgili değilim çünkü Dram konusunda.
  19. G

WD_Black SN770 1TB NVMe (5150 MB Okuma / 4900 MB Yazma) - 1.722,08TL

DRAM yokmuş sanırım.
  20. G

Gamepass vs.. oyun önerisi

Oynadığım tek oyun Sniper Elite 5 ve GP'yi onun için almıştım. Sonuna kadar değdi, öneririm.
Top Bottom