Arama sonuçları: *

• Users: WolMies
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. WolMies

Atatürk din düşmanı mıydı?

Bi arkadaşla tartıştık diyo ki Atatürk din düşmanı falan ona uyan falan filan baya şey diyordu Ben pek inanmıyorum ona , Diyanet İşleri Başkanlığını Atatürk kurdu diye biliyorum ne dersiniz
  2. WolMies

Yardım Kasanın fanı çalışıyor ama rgb'ler çalışmıyor

Kasa Thermaltake Versa T25 Durduk yere oldu genelde rgb'leri açmam ama açmak istediğimde rgb'ler çalışmadı geçen haftalarda çalışıyordu herhangi bir kablonun yerini değiştirmedim
  3. WolMies

4000 TL'ye kadar kasmayan günlük kullanım telefon lazım

4000 üstüne çıkamam Oyun oynamıyorum , kamera mümkünse 13mp olmasın , kasma olabildiğince yapmasın ve uzun yıllar götürsün 2.el sadece poco yada iphone olabilir
  4. WolMies

İnternetim neden dalgalanıyor

Çöp gibi vodafone internetim var , habire yavaşlayıp normal hıza dönüyor dünden beri oluyor Google'da bişey indirirkene inip inip çıkıyor , Steamda'da öyle , modemi resetletdim aynı , görev yöneticisinde anormal veri akışı bulamadım Çözüm önerisiniz varmıdır
  5. WolMies

İntel işlemcilerin isimleri değişiyor

Webtekno'nun paylaştığı makale ; Ne dersiniz? https://www.webtekno.com/intel-core-i-ismi-degisiyor-h134231.html
  6. WolMies

🔥İndirim Spotify 3 ay premium ücretsiz

Yapabilmeniz için spotify'in yaptığı daha önce ücretsiz premium almak için kullandığınız kartı kullanmamanız lazım. papara , tosla gibi kartlarda oluyor. Premium'u edindikten sonra iptal edebilirsiniz 3 ay sonra premium bitiyor (yani iptal ettiğinizde premium'unuz gitmiyor)...
  7. WolMies

Laptop bu m2 ssdyi destekler mi

https://www.trendyol.com/james-donkey/jd1024-m-2-master-nvme-m-2-pci-e-1tb-ssd-p-686338605?boutiqueId=61&merchantId=106248 Bu m2 ssd'yı , resimde belirttiğim laptopa takabilirmiyim? tam emin olamadım
  8. WolMies

Psu'da CE/CB/TUV nedir?

Bu videodan dikkatimi çekti , kendi psu'm olan thermalteke tr2 s 550w +80'da ne tür korumalar olduğunu merak ettim. Videoda OCP , OVP , UVP , OPP , SCP , SIP ,PWR_OK korumalarından bahsedildi Thermalteke'in sitesinde benim psu'umda ocp ovp gibi şeyler yazmıyor ama sadece güvenlik onayı...
  9. WolMies

Yardım Siparişimle ilgili sorun

Çiçeksepetinden Aras kargo ile telefon bataryası getirtecektim Telefonuma siparişiniz teslim edildi mesajı geldi ama evime herhangi bir kargo gelmedi Çınardere aras kargo şubesini aradım ama yardımcıyla görüşemiyorum hep bot talimat veriyor Nasıl halledicem bunu bir kaç gün daha beklesem gelirmi?
  10. WolMies

Bir resmi nasıl hareketli yapabilirim?

Bu canvadan yapılmış resmin oklarının hareket etmesini istiyorum nasıl yapabilirim?
  11. WolMies

Yeni unlost fps arttırma

İşinize yaradımı? bende Forza H4'de 75-80 aralığında iken 90-95 fps oldu ve görüntü kalitesi birazcık düştü (high ayarlar)
  12. WolMies

Ramazanda agalarla oynanacak oyun önerisi (pc)

Varmı güzel vakit geçirmelik oyun önerileri
  13. WolMies

Kayıt programı lazım

Oyunda video çekip wp ye yada dcye atmak istiyorum ama denediğim programların çektiği video çok mb olduğundan paylaşamıyorum obs studio ayarlarda baya ayar yaptım ama başaramadım Görüntü çokta kötü olmasın ve daha az mb video çıkartan program öneriniz varmı yada en iyi obs stuıdio ayarları
  14. WolMies

Aliexpress'den 20 TL'ye akıllı saat

20 kuruş olan bu akıllı saati vergiyle 20 TL'ye sipariş etsem elime bu ürün gelirmi?
  15. WolMies

Papara kamerasız hesap onaylanırmı?

Kamera olmadan papara hesabımı nasıl aktiflestirebilirim
  16. WolMies

1650den 1060'a geçiş iyi midir??

GTX 1650 DEN GTX 1060 6GB'A geçicem buna değermi 3 5 fps fark ederse almam 10105f , h410m s2h v3 ve 8gb ram var ay sonu 8gb ram upgrade edicem 1650yi satıp gerekirse üstüne koyup 2.el 1060 alacagım
Top Bottom