Neler Yeni

Kayıt programı lazım

WolMies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gökhan
Oyunda video çekip wp ye yada dcye atmak istiyorum ama denediğim programların çektiği video çok mb olduğundan paylaşamıyorum obs studio ayarlarda baya ayar yaptım ama başaramadım
Görüntü çokta kötü olmasın ve daha az mb video çıkartan program öneriniz varmı yada en iyi obs stuıdio ayarları

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Oyunda video çekip wp ye yada dcye atmak istiyorum ama denediğim programların çektiği video çok mb olduğundan paylaşamıyorum obs studio ayarlarda baya ayar yaptım ama başaramadım
Görüntü çokta kötü olmasın ve daha az mb video çıkartan program öneriniz varmı yada en iyi obs stuıdio ayarları
technopatta en iyi obs studio ayarları adlı bir rehber var ona bakmanızı öneririm

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Net OBS.

Birçok ayar youtubede mevcut, yapamadığınız yer neresi tam olarak?

WolMies

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Net OBS.

Birçok ayar youtubede mevcut, yapamadığınız yer neresi tam olarak?
Tam anlamadığım için ayarlarda çıkış kısmında bir kaç şey yaptım beğenemedim , intte araştırdım sanırım yaptım deneyeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Ekran kartın Nvidia mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Büyük video boyutu ile çekiyor denedim ama güzel kalitede çekiyor o ayarlanilabiliyormu bilmem
Video edit uygulamalari ile görüntü kalitesini sonradan düşürebilirsin. Kapladığı alan da azalmış olur

Can...

80+ Platinum
1k bitrate 720p 25fps kayıt al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En düşük budur. Arttırmak mümkün.
hocam ben bitrate i 4500 yapıyorum video izliyiyorum böyle garip bir pixel pixel görüntü sanki çekmeyen televizyon gibi oluyor 360 p gibi halbuki 1920 1080p 6500 yaptım düzel di bu sefer de 720 p

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Abdurrahman
Büyük video boyutu ile çekiyor denedim ama güzel kalitede çekiyor o ayarlanilabiliyormu bilmem
Maalesef kayıt programları büyük boyutta çıkarır ama handbrake diye bir uygulama var boyutu düşünebilirsin ne kadar işe yarar bilmiyorum

Top Bottom