Arama sonuçları: *

1. U

4070 tvye hangi kavlo

Paugge marka kabloyu aldim 2.1 4K 120hzde destekliyor ancak tv maksimum 60hz veriyor sorun ne olabilir tvnin butun portlarinida denedim hepsi ayni tv modeli 65pus8807
  2. U

X670P CPU fan bulamadim

Yeni anakartima hava sogutma taktim ancak nereye takarsam takayim acilista cpu fan speed detection error yaziyo fan normalde rgb isigida yanmiyor ama fan calisiyor
  3. U

4070 tvye hangi kavlo

İste kablo olarak ne alabilirim bu kartla tvye uygun 4K da 120 hz
  4. U

4070 tvye hangi kavlo

Galax 4070tisuper ekran kartindan aldim philips 65pus8807 4k 120hz tvye en saglikli hangi kabloyla baglayabilirim oyun oynamak icin tesekkurler tvde hdmi cikisi var displayport yok galiba
  5. U

Hangi anakarti almaliyim

X670 aldim tesekkurler
  6. U

Hangi anakarti almaliyim

İkisinin arasinda fiyat farki yok 4070ti super ryzen 7500f takacagim hangi anakart daha mantikli olur
  7. U

Aldigim sistem sizce nasil 52K

Sistem ilk sistem degil bunu almaya karar verdik yorumlarsaniz sevinirim
  8. U

Çok haklısınız bende kasayı vs inceledim hoşuma gitti 4070li topladıgımız 57k lıgı alacagım teşekkür ederim bütün emek veren arkadaşlara allah razı olsun
  9. U

Bu sisteme karar verdik sizce nasıl attıgınıza göre
  10. U

Psu 850w yaptım anakartta ASUS Tuf Gaming B650M-E WiFi 6400MHz kötü bir anakart degil gibi ne eksigi varki
  11. U

ram 32gb hocam 2 tane seçtim ondan 2x
  12. U

Sistemin son hali bunu almaya karar verdim yorumunuz nedir 1715545170 teşekkür ederim yorumunuz için
  13. U

bu sistemi şu şekilde özelleştirdik arkadaşların sayesinde yorumunuz nedir
  14. U

Eger vaktiniz varsa itopya sinerji vs gibi yerlerden parça bazında alabilirim başka bir sistem toplayabiliriz opsiyonları daha farklı olan öyle dahamı mantıklı olur
  15. U

Bu sisteme karar verdik ilk sistemi iptal ettim yorumunuz nedir
  16. U

evet malesef ne eksiler gördünüz acaba sistemde
  17. U

Anakart seçenekleri bunlar ASUS Tuf Gaming B650M-E olarak degiştirdim powerdeki opsiyonlar ise 750w ile 850w olarak degişiyo 850 olanı seçtim 57.7k ya geliyor totalde
  18. U

Hocam düzelttim dogrumu sizide sıktım ama yanlış olmasın almışken birşeye degsin diye ugraşıyorum 57.700 e geliyor bu haliyle anakartıda degiştim ssd vsde iyi galiba bi sorun gözükmüyor
  19. U

Bu seçenekler çıkıyor
  20. U

evet gaming gen 57 küsüre geldi ama sizinkine göre dahamı iyi oldu bunumu alsam sinerjiyi iptal ettirdim para yatıcak hesabıma geri
Top Bottom