Arama sonuçları: *

• Users: Fitoz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Imei kayit ucreti hakkinda

Telefondan telefona imei atma ucreti degisiyor mu alacagim telefon iphone 13 pro 256 gb
  2. F

Win 10 dan win 11 e yükseltme

Merhabalar yeni ssd aldım elimde 8 gb dan fazla bi flash yok ve win 11 yüklemeye çalıştığımda yükleme ekranında daha fazla kapasite gerekiyor uyarısı alıyorum aynı flash a win 10 yükleyip deneme sürümündeyken win 11 e yükseltebilir miyim?
  3. F

Ssd ile anakart uyumu

ADATA 1 TB SSD Legend 850 LITE ssd ile gigabyte h510m h anakart uyumlu mudur herhangi bir sıkıntı olur mu...
  4. F

Pc garip bir renkte açılıyor

Ekte de verdiğim üzere pc açılınca böyle oluyor ve güç kaynağından fazla ses çıkmaya başlıyor (üniversitede olduğum için kardeşim attı bu resmi) monitörlük bir sıkıntısı olmadığını söylüyor sorun ne olabilir?
  5. F

Powerline her prizde çalışır mı?

Arkadaşlar özel yurtta kalıyorum powerline alıp ethernet ile laptop a bağlamak istiyorum fakat bunda bir düşüş yaşanır mı hatta internete bağlanır mı eğer bağlanıyorsa almak istiyorum daha iyi bir internetin olması için.
  6. F

Red Switch klavye önerisi

Arkadaşlar iyi forumlar, %60 veya full fark etmeksizin red switch arıyorum bütçe 1000-1500 arası az taşabilirim bu fiyatlardan
  7. F

Kingston M2 ssd oyun için alınır mı?

Başlıkta da belirttiğim gibi oyun oynamak için m2 ssd alıcam fakat öyle her türlü hızı versin değil de orta derecede hız yetiyor bana fakat linkte verdiğim ssd sıkıntı çıkarır mı birde h510m h ana kartla uyumluluk için bir sıkıntı olmaz değil mi...
  8. F

Ea Fc 24 gamepad ile aynı anda klavye ile oynarken tuşlar bozuluyor

Ultimate Team da ilk başladığımda normal bir şekilde oluyor fakat gamepadle oynayana pas attıktan sonra klavyedeki kontrollerim bir anda bozuluyor ne oluyor çözemedim en önemli şeylerden koşu olmuyor şut ve havadan pas yer değiştiriyor lütfen yardımcı olur musunuz?
  9. F

Ea fc 24 için gamepad önerisi

Fc 24 ile uyumlu fiyatı mümkün olduğunca düşük olan bir gamepad arıyorum şimdiden saolun.
  10. F

Nvidia Sürücü Sorunu

NVIDIA RTX 4050 ekran kartının sürücüleri kendi kendine silindi ve geri yüklemeye çalıştığımda hata veriyor bugün pc yi açtığımda sağ tıkta nvidia kontrol paneli yoktu aratıp girmeyi denedim ve bana nvidia ekran kartını kullanan bir ekran olmadığı için uygulama açılmadı hata verdi çok saçma bunu...
  11. F

Anakartıma uygun ssd arıyorum

Gigabyte H510M H işlemci için adata 1 tb ssd (aşağıda linki var) almayı planlıyorum fakat m2 ssdlerin boyları farklı olduğu için bir sıkıntı çıkarır mı ve geçen gün internette adata nın dram arızası verdiğini gördüm bu bir sıkıntı çıkarır mı...
  12. F

Fiyar Performans Psu Önerisi

2060ti ekran kartı i5 11. Nesil işlemciye 550-650 watt psu bakıyorum ses çıkarmaması ve f/p olmasına dikkat ediyorum teşekkürlee iyi forumlar.
  13. F

Win 11 Donanım Havuzu

Arkadaşlar format atarken 2 ye böldüm ssd yi fakat birini sonradan manuel olarak ayarlarden eklemek zorunda kaldım ve donanım havuzu olarak gözüküyor içinde herhangi bir dosya olmadığı için ileride oraya yükleme yaptığımda bir sıkıntı çıkarır mı?
  14. F

Bilgisayarım nedensizce yavaş

Öncelikle herkese merhaba Intel i5 11. nesil anakart h510m h anakart ve hyperx ddr5 16 3200 (2333 te kaldı bir türlü biosta bulamadım) ve eski bir harddiskim var herhangi bi uygulama açılırken geç açılıyor, işlemci anakart ve rami 3 ay önce aldım nasıl halledebilirim bu sorunu acaba harddiskten...
  15. F

Yeni sistem aldım psu watt yardımı gerek

h510m h anakart i5 11400f işlemci ve rtx 2060 8gb ekran kartlı sistemi 300 watt psu biraz zorlar ama sıkıntı çıkarır mı ve taşır mı ?
  16. F

Ekran kartı aktif olmuyor.

İyi bayramlar öncelikle amd readon 6570 ekran kartım bir türlü gözükmüyor anakarta güzelce taktım fanları falan sıkıntısız çalışıyor bilgisayar üzerinden bakınca uygulamalarda da gözüküyor ama mesela cs yi açınca fps 60 ta kalıyor herhangi bir gpu kullanımı gözükmüyor bunun bir çaresi var mıdır...
  17. F

PSU ile Anakart Uyumu

Yeni bir kasa topluyorum içinde Aerocool VX Plus 650W Gigabyte H510M H Intel i5-11400F ve Kingston Fury Beast 16gb 3200MHZ ram var fakat okuduğum bazı yazılarda psu nun kablosu anakart ile uyumlu olmadığını okudum sizce bir sıkıntı olur mu?
  18. F

Intel i5 10400F anakart

Intel i5 10400f ile B450-a Pro Max uyumlu mudur?
  19. F

Intel i3 10100f uyumluluk

Intel i3 10100f, MSI B460M-A ile uyumlu mudur?
Top Bottom