Arama sonuçları: *

1. E

RTX3050 İ5 12450H ile düşük fps aliyorum

85 diye biliyorum ayarlardan yada herhangi bir ayar kapali olabilirmi benim bilmedigim
  2. E

Laptop oda noktasina kadar aynı laptop
  3. E

Merhaba arkadaşlar laptopum Lenovo IdeaPad gaming 3 özellikleri ise rtx 3050 i5 12450h 16 gb ram YouTube da oyun test videolarında ayni bilgisayar gta 5 de yuksek ayarlarda 100 fps 130 fps arası alıyor aynı bilgisayarla ben normal ayarlarda 80 fps i gecemiyorum lutfen yardım edin
  4. E

Bu sistem ilerde bozulurmu

Merhaba arkadaslar bilgisayar ıma takılı suan mikado 1+1 ses sistemi var 65 × 2 guç çıkışı sağliyor ben bu sisteme kendi hoparlörleri haricinde fazladan 2 tane 20 wat lik 2 tane hoporlor taksam sorun yaratirmi tesekkurler
  5. E

YARDIM Laptop klavye rgb sorunu

Rgb ile alakali bolum bulamadim sadece klavye ayarlarinin ordan klavye isigi olarak ac kapa yeri var onu yapincada sadece beyaz yaniyor simdide donanim taramasi yapıyorum bakalim gelecekmi
  6. E

Bu sıcaklık normalmi ?

Dosya eklenmiyor sıcaklık 70 c
  7. E

Bu sıcaklık normalmi ?

Merhaba laptop u daha yeni alsim bindeniyeyim dedim ve forza 1080 p ultra grafikler ile araliksiz 2 3 saat oynadim ve 90 fps altina düşmedi ama bana ısınması biraz fazla gibi geldi asagidaki degerler normalmi ekstra stand yada sogutucu vs yok
  8. E

Win 11 rtx3050 ti 4gb intel core i5 12450h 512gb ssd 16 gb ram
  9. E

Uygulamada rgbe dayir bise bulamadım inceleme videolarında rgb klavye vardi hep
  10. E

Arkadaşlar merhaba bende Lenovo IdeaPad gaming 3 bilgisayar var ve bu bilgisayarın klavyesi normalde 4 bölge rgb aydinlatmalı diye biliyorum ama sadece beyaz yanıyor yardımcı olabilir misiniz
  11. E

Çözüldü✓ Windows 10 kuramıyorum yardim edin lütfen

Olduu sağolasın abi simdide digerleri ile uğraşim biraz
  12. E

Windows u kurdum şimdi ama wifi bağlantısı yapamiyorum wifi driver ını nerden yukleyebilirim
  13. E

Tmm yarın cafede yazdıp dönüş yaparım hepinizden allah razi olsun
  14. E

Lenovo IdeaPad gaming 3 15IAH7 intel core i5 12450h 1697491743 Bios ayarlarına ne olmus olabilir ki
  15. E

Bu islem icin tekrardan Windowsu indirmeye gerek varmi 1697491531 Birde adam MBR yaptigin oldu ama
  16. E

Hocam bi video izlemistim oda ayni bilgisayara kuruyordu MBR yapti diye yaptim
  17. E

Freedos Bilgisayarıma Windows kuramıyorum

Hocam ayni sorun bendede var suan elimde boşta bilgisayar yok telefondan atsam olurmu
  18. E

Merhaba abilerim bugun bitane laptop aldım Lenovo IdeaPad gaming 3 bu laptop fredoss Şekilde geldi bende win 10 pro kuracaktım flash ımı falan her seyimi hazırladim ama naptiısam bios ekranına flash gözükmüyor ve bu sekilde bazi yazılar geliyor yardımcı olabilecek varmı Sırasıyla bu sekil...
Top Bottom